top of page

Rychlé a zdravé večeře

Vybrala jsem pro tebe opravdu rychlé, ale zároveň zdravé večeře.

Rychlé a zdravé večeře
Rychlé a zdravé večeře

To ale neznamená, že by sis nepochutnala, právě naopak :-).


Všechny rychlé večeře jsem vyzkoušela a otestovala na své rodině, takže se nemusíš ničeho obávat.


U mých rychlých večeří hrozí jen to, že na tebe nezbude 😁. U nás to takto často je... Jsem online fitness trenérka Danča Hájková a moc ráda ti pomohu ❤️.


Zrovna nedávno jsem k večeři udělala rychlé okurkové jednohubky s tuňákem. Tak trošku jsem se zapovídala s mamkou a když jsem přišla k večeři, tak na mě z talíře koukaly jen tři poslední jednohubky. Ještěže se jedná o opravdu rychlou večeři, takže jsem během chviličky měla znovu talíř plný.Krom receptů na rychlé večeře se ještě dozvíš:

  1. Co udělá rychlou večeři zdravou?

  2. Jak vyzrát na rychlou a zdravou večeři? Příklady ze života.

  3. Roztříděné rychlé večeře na zdravý způsob.

  4. 🎁 Dárek, který ti pomůže s rychlostí i hubnutím 🔥.
1 - Co udělá rychlou večeři zdravou?

Večeře (rychlá i nerychlá) se stane zdravou, když je složena převážně z bílkovin (maso, ryby, sýr, tvaroh, vejce) a je obohacena o zeleninu + minimální množství přílohy.


Toto zdravé doporučení ale neplatí pro každého! Jako každé jídlo a to hlavně večeře musíš přizpůsobit svému dennímu režimu a stylu života.


Jinou večeři potřebuje profesionální sportovec, žena na mateřské, člověk lenivý, pracující člověk na noční směny, atd...


Pokud tedy chceš hubnout a dát tělu zdravou večeři, tak se nad přípravou rychlé večeře musíš opravdu zamyslet.


Neboj se! Nejde o nějaké super počítání a vážení! Na vychytání zdravé a rychlé večeře ti bude stačit logické uvažování.
2 - Jak vyzrát na rychlou a zdravou večeři? Příklady ze života:

1) Tvůj den byl bez pohybu? K večeři tedy žádné přílohy, ovoce a sladkosti! (večer musíš omezit příjem sacharidů)


2) Tvůj den byl velmi aktivní? K večeři si tedy můžeš dopřát i přílohu s menší porcí ovoce.3) Máš za sebou těžký závod? Tak to večeři vůbec neřeš a zbašti cokoliv. Poslouchej své tělo a ono ti samo řekne, co je pro něj nejlepší. Já třeba ihned po závodě moc nejím, většinou padnu do spacáku za vlast, ale pár hodin po probuzení klidně zbaštím kachnu s knedlíkem a zelím.


4) Jsi na mateřské? A kolik máš pohybu? Pokud málo, tak si část sacharidů můžeš dopřát (třeba jeden kopeček rýže + bílkoviny a zelenina), pokud na mateřské lítáš jak hadr na holi, tak večeři neřeš a dej si, na co máš chuť (samozřejmě v rámci zdravé výživy, a pokud překročíš za ten den 8 tisíc kroků).


5) Děláš noční směny? A je tvá práce fyzicky namáhavá nebo sedíš u pc? Pokud se při práci moc nehýbeš, tak pozor na sacharidy! Máš fyzickou náročnou práci? Sacharidy neřeš a přílohu si k rychlé večeři klidně dopřej.3 - Roztříděné rychlé večeře na zdravý způsob:Večeře na rychlé omelety:NETRADIČNÍ rychlé večeře:


Rychlé večeřové PLACKY:
Recepty na rychlé SALÁTY k večeři:
Rychlé MASOVÉ večeře na zdravý způsob:

Zdravé pomazánky k rychlé večeři:

Hříšné, ale stále zdravé a rychlé mlsání k večeři:
4 - 🎁 Dárek, který ti pomůže s rychlostí i hubnutím 🔥

Chceš začít běhat nebo aspoň zkusit indiánský běh? Jsi úplná začátečnice, která se nikdy moc nehýbala nebo běh prostě nesnášíš, ale láká tě to zkusit?


Chceš se zdravě hýbat, zhubnout a občas si dopřát né úplně dietní večeři? Díky pravidelnému pohybu si toto vše můžeš dovolit.


Mám pro tebe oblíbený e-book, který rozhýbal i ty největší "lenochy".
⭐️ Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:

❤️ Sdílej - lajkuj - odebírej

Budu moc ráda, když provedeš nějakou akci. Je to pro mě znamení, že má moje tvorba a snaha smysl. Moc ti za to děkuji a vážím si tvé akce. Vše je samozřejmě ZDARMA ✅.231 495 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page