Sladké vánoční pokušení

To jsem si takhle "kouzlila" oblíbené, domácí bounty kuličky. Jelikož jsem již kuliček měla

Sladké vánoční pokušení
Sladké vánoční pokušení

opravdu hodně, chtěla jsem "bounty hmotu" zužitkovat na další mlsno-zdravý recept.


Výsledný recept jsem nazvala sladké vánoční pokušení a celý ti moc ráda prozradím.


Ono jde o takové nepečení 🎄 vánoční cukroví do panáčků...


Chceš 🔥 zhubnout a cítit se ❤️ dobře? Podívej se na NOVÉ foto recenze mých členek a NAmotivuj se >Co tě čeká se sladkým vánočním pokušením?

Celý recept ti zabere 12 minut + tuhnutí, z uvedených surovin vykouzlíš 10-12 skleniček a z kapsy ti uteče cca 90 kaček.
Kalorické hodnoty jednoho vánočního pokušení:

Vánoční kokosová dobrota
Vánoční kokosová dobrota

  • Kalorie: 125 kcal

  • Bílkoviny: 1,7 g

  • Sacharidy: 6,9 g

  • Tuky: 9,9 g

  • Vláknina: 2 g

Na zdravé - sladké vánoční pokušení si sežeň:
Jdeme na to:

Kokosový tuk
Kokosový tuk

1) Úplně ideálně nech přes noc mandle namočit. Ty pak vhoď do mixéru, přidej kokos, med a kokosový olej, popřípadě rum. Pokud se ti suroviny nebudou chtít rozmixovat, tak přilij kokosový nápoj nebo vodu, dokud se ti vše nerozmixuje. Dávej si jen pozor, ať si hmotu moc nenaředíš!2) Ve vodní lázni si rozpusť čokoládu. Banán si "rozňahněj" vidličkou. Rozmixovanou hmotu si přendej do mísy, aby se ti s ní lépe manipulovalo.3) Teď si můžeš začít hrát a dělat si vrstvy do skleniček, jak se ti zlíbí.


Máš tři hmoty a jak si skleničky nakombinuješ, je jen na tobě. Pokud budeš chtít mít skleničky opravdu hezké a vrstvy oddělené, tak v případě čoko-vrstvy musíš dát skleničku do lednice aby ti čokoláda ztuhla, jinak se ti další vrstva do čokolády "proboří".4) Vršek skleniček můžeš ozdobit čoko-hoblinami (vezmi nůž a tahem čokoládu škrábej), strouhaným kokosem, banánem, oříšky, semínky nebo čímkoli, co máš ráda.