top of page

Domácí bounty kuličky

Máš ráda bounty tyčinku? Já totiž moc ❤️. Chuť kokosu a čokolády pospolu mi přijde dokonalá. A chceš si tuto "bounty" chuť vychutnat zdravě, bez přidané chemie?

Domácí bounty kuličky
Recept na domácí bounty kuličky

Můj recept na domácí bounty kuličky ti to umožní a ještě doplníš velmi zdravé tuky, které ti pomohou s hubnutím.


⭐️ Jde také o jeden z nejlepších receptů na nepečené vánoční cukroví 🎄.


POZOR: Níže ti také prozradím zajímavosti o kokosu a mandlích.


🎁 DÁREK: Úplně na konci zdravého receptu si vyzvedni dáreček zdarma :-).➡️ Chceš 🔥 zhubnout a cítit se ❤️ dobře? Podívej se na NOVÉ foto recenze mých členek a NAmotivuj se >


Co tě čeká s receptem na domácí bounty kuličky?

Celý recept ti zabere (mimo chladnutí) asi 21 minut, pro bezproblémové namáčení do čokolády je třeba bounty kuličky nechat odpočívat v mrazáku.


Z uvedeného množství vykoulíš necelé půl kilo kuliček a z kapsy ti uteče cca 170 kaček. Není to málo kaček, ale množství a super chuť kuliček za to stojí :-).
Kalorické hodnoty všech bounty kuliček:

Rozmixuj hmotu na bounty kuličky
Rozmixuj hmotu na bounty kuličky

  • Kalorie: 2 404 kcal

  • Bílkoviny: 35 g

  • Sacharidy: 109 g

  • Tuky: 189 g

  • Vláknina: 45 g


Na bounty kuličky si sežeň:
Pozor! Bounty kuličky se už koulí:

  1. Mandle je dobré přes noc nechat namočit, ale není to vyloženě nutné. Ty pak vhoď do mixéru, přidej kokos, rozpuštěný med a rozpuštěný kokosový olej. Pokud se ti hmota nebude chtít rozmixovat, tak přilij do mixéru vodu nebo kokosový nápoj.

  2. Výslednou hmotu na bounty kuličky vlož do mrazáku a nech ztuhnout (cca hodinu). Správný čas poznáš tak, že ti z umixované hmoty půjdou hezky dělat kuličky.

  3. Rozehřej si čokoládu ve vodní lázni (pokud bude moc tuhá, tak ji můžeš naředit kokosovým tukem). Z umixované a ztuhlé hmoty koulej kuličky a namáčej je nebo polévej čokoládou.

  4. Hotové bounty kuličky vlož do lednice a nech pořádně ztuhnout.
Kdy si můžeš bounty kuličky dopřát?

Kokosový tuk
Kokosový tuk

Jedná se sice o sladké mlsání, ale těch sacharidů tam není zase tolik, tak ti tuto sladkou bounty dobrůtku povolím přes celý den, ALE v rozumném množství!


Nevím, jak velké bounty kuličky budeš dělat, ale tak 4 kuličky můžeš i v pozdějších hodinách.


Moje bounty kuličky se jinak výborně hodí před, při i ihned po cvičení. Místo chemické tyčinky sáhni po mých bounty kuličkách a tvé tělo ti bude vděčné :-).5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Zajímavosti o kokosu a mandlích:

Kokos: Z dužiny kokosu se vyrábí strouhaný sušený kokos, kokosová smetana i mléko, kokosový olej a dokonce i kokosová mouka. Kokosová skořápka se využívá na výrobu lodních lan nebo koberců, kterým se říká kokosáky.


Kokos je super potravina pro lidi trpící s intolerancí na mléko.


Na ostrovech v Pacifiku považují kokos za všelék a proto mu také říkají "Strom života". Kokosová voda je sterilní a je velmi podobná krevní plazmě, proto se také v 2. světové válce v Pacifiku používala jako transfúze a zdroj plazmy pro raněné vojáky.


Mandle: Jsou jedním z nejbohatších rostlinných zdrojů fosforu a vápníku. Pokud budeš mandle baštit pravidelně, tak budeš mít pevnější nervy, svaly a mnohem lépe budeš odolávat stresu a depresím.


Mandle jsou bohaté na tuky, ale ty zdravé, takže ti pomohou regulovat hladinu cholesterolu. Mandle se doporučují maminkám, protože podporují tvorbu mateřského mléka.
Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:Po domácích bounty kuličkách ŽENY čtou:🎁 DÁREK pro TEBE:

Prozradím ti, jak na mém fitness e-shopu pro ženy ušetřit kopu zlaťáků.


❤️ Sdílej - lajkuj - odebírej

Budu moc ráda, když provedeš nějakou akci. Je to pro mě znamení, že má moje tvorba a snaha smysl. Moc ti za to děkuji a vážím si tvé akce. Vše je samozřejmě ZDARMA ✅.

69 176 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page