Jak zhubnout 5 kg?

Chceš zhubnout 5 kg a nevíš, jak na to? Když budeš dodržovat moje rady, tak můžeš zhubnout mnohem více, a to bez jojo efektu, diet, nechutenství, doplňků stravy, super pomůcek na cvičení a dalších blbůstek :-).


Jak zhubnout 5 kg
Jsem fitness Danča a pomohu ti zhubnout 5 kg

Zdá se ti to jako pohádka a nesmysl? Nebudeš první ani poslední, která si toto myslí.


Ani se na tebe za tento názor nemohu zlobit, protože v dnešní době, a hlavně na internetu, je kupa podvodníků :-(.


Mohu tě ale ujistit, že nejsem žádná lumpice, která z tebe bude tahat kačky :-).


Jediné, co z tebe chci dostat, je nějaké to kilo a na oplátku ti předám radost a zdravé sebevědomí ❤️.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Důležité body - jak zhubnout 5 kg:

  • Jak moc to doopravdy chceš?

  • Jaký jídelníček držet?

  • Kolik a jakého pohybu je třeba?

  • Začni u hlavy nebo to zabal a nezkoušej to!

  • Závěr a jak opravdu zhubnout 5 kg?

  • Doporučená četba.

Jak moc to doopravdy chceš? A pro koho to děláš?

Ihned na začátku si musíš ujasnit, jak moc chceš doopravdy zhubnout a pro koho? Nemůžeš hubnout "na-půl"! Buď prostě začneš nebo se v tom budeš plácat a hledat výmluvy, proč to nejde.


Pro mě je třeba zdravý životní styl a s tím vše spojené úplně normální a užívám si to. Pro tebe ale může pravidelný pohyb, jiná strava a práce na psychice na začátku působit "otravně" a né úplně zábavně... No buď chceš nebo si žij svůj život a nic nedělej... Nezlob se na mě, ale budu s tebou komunikovat na rovinu :-).


A hubneš pro sebe, že chceš ty sama nebo hubneš pro někoho? Pokud hubneš pro sebe, tak je to úplně v pořádku. Hubneš pro sebe a zároveň je tvojí motivací třeba přítel nebo někdo z rodiny? Ok, to je také v pořádku.


Problém ale nastane, pokud ses rozhodla zhubnout, protože ti táta nebo manžel říká, že jsi tlustá a měla bys něco začít dělat. Pokud se ti tyto "řeči" nepřevedou do motivace a budeš jen naštvaná a budeš hubnout pro tátu nebo manžela, tak to opravdu nemá cenu! Musíš chtít hubnout ty sama!
Jaký jídelníček držet?

Hlavně prosím žádné diety a znovu opakuji - žádné diety! Diety fungují a lze je využít, ale je potřeba speciální dohled a mít vše 100% ošetřené.


Dieta se hodí pro profesionály, kteří mají kolem sebe tým lidí a většinou jde o nárazovou událost, protože žádná dieta nejde držet doživotně! No a co se stane po ukončení diety?


Jasan! :-) Jo-jo efekt! A jak je tělo z diety vyšťavené, tak si pro svoji záchranu bude ukládat tuky, protože co když zase tu bláznivou ženskou napadne držet nějakou hladovku...


Jde o běžný obranný mechanismus těla. Pokud tedy tělo trápíš dietou a pak povolíš, tak šup přijatá potravino rovnou do tuků.


Dietu tedy profík využije před závodem, natáčením nebo focením. Jde mu totiž o to, být jen na pár dní "fit" :-). Tobě ale nejde jen o pár dní a navíc máš svoje tělo ráda, že jo?


Ty musíš držet normální a pestrý jídelníček. Ideálně z lokálních zdrojů a určitě není nutné cpát se ananasem, chobotnicí a dalšími cizokrajnými potvorami. Narodila ses ve střední Evropě a tvé tělo je od přírody nastaveno přijímat potraviny a živočichy, které máš kolem sebe.


Jídelníček bys měla mít bohatý na zeleninu a ovoce. Zaměř se také na luštěniny, na které se neustále zapomíná, občas si dej maso a nezapomeň na nejrůznější přílohy (rýže, těstoviny, brambory, kváskové pečivo).


Jídelníček je vlastně snadný, ale na začátek ti to určitě přijde jako strašná věda. Jsem si toho vědoma, takže jsem pro moje členky udělala maximum :-).


V mém členství tě naučím jídelníček v pohodě držet, a dokonce budeš po měsíci sama schopná si jídelníček upravit nebo sestavit.


Ve členství najdeš jídelníčky na 8 měsíců + moji online podporu, kterou můžeš využít na konzultace bez omezení.


Všechny výhody členství omrkni zde >. Teď ti platí sleva 400 Kč + platba na zkoušku. Máš 30 dní na vyzkoušení a pokud bys uznala, že členství nevyužiješ, tak ti celou platbu vrátím zpět.
Kolik a jaký pohyb je potřeba?

Zde je to velmi snadné :-). Čím je pohybu více, tím lépe :-). Pokud bys cítila únavu nebo svalovou či jinou bolest, tak si dej pauzu a poté můžeš zase začít.


Je opravdu jedno, jaký pohyb si vybereš :-). Mnohem důležitější je, aby tě pohyb bavil a byla jsi schopná tento pohyb dělat pravidelně. Tak snadné to je :-).


Ideálně se hýbej obden a hodinu v kuse.


Zároveň bys měla každý den nachodit minimálně 10 tis kroků a také by sis měla najít čas na zdravotn