5 chyb, díky kterým do léta nezhubneš

Aktualizováno: čvn 23

Kdo by nechtěl aspoň trošičku zhubnout. No a která žena by nechtěla zhubnout do plavek. Možná bys pro začátek mohla zkusit takový motivační test!

Chyba 3 - špatně načasované potraviny
Chyba 3 - špatně načasované potraviny

Vyraž do své šatní skříně a vyhrabej tam plavky, kraťásky a nějaké tílko.


Oblíkni si tento letní outfit a mrkni na sebe do zrcadla. Jsi spokojená?


Cítíš se dobře nebo bys chtěla postavičku krapítek vylepšit? Pokud cítíš spokojenost, tak dál článek nečti a pokračuj ve svém snažení, protože děláš vše správně.


Chtěla bys přeci jenom trošičku zhubnout a v létě se cítit dobře? Tak si prosím udělej pár minutek, protože bych ti tímto článek chtěla pomoci.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


5 chyb, díky kterým do léta nezhubneš:

  1. Máš doma osobní váhu + video vysvětlení

  2. Moc dlouho čekáš

  3. Jíš potraviny (i ty zdravé) v nesprávný čas a nerespektuješ svůj den

  4. Ignoruješ svojí hlavu

  5. Myslíš si, že se dostatečně hýbeš

  6. Nejde o chybu, ale bod 6 je tvůj dárek v hodnotě 400 Kč

+ Doporučené články a četba
1) Máš doma osobní váhu:

Ach ta váha! To je opravdu zlo v každé domácnosti! Váha je taková demotivační potvora, která svým způsobem strašně lže. Proč? Ihned ti to vysvětlím:


Konečně ses rozhodla zdravě jíst a pravidelně cvičit. Tělo jásá a začne budovat velmi důležité svaly. Právě svaly spalují tuky, které máš uložené na bříšku, zadečku, stehnech a dále po těle. Bez svalů prostě nezhubneš! Ale POZOR!

Naměříš méně cm, ale váha může být vyšší nebo stejná.
Naměříš méně cm, ale váha může být vyšší nebo stejná.

Díky pohybu a správnému jídelníčku buduješ svaly, takže zvyšuješ svoji hmotnost, ale části těla se ti zmenšují.


Proto by ses neměla vážit, ale měřit třeba krejčovským metrem.


Tuk má menší hustotu než sval. To znamená, že 1 kg tuku zabere v těle více místa než kilogram svalů. Váha tedy zůstane nebo se zvýší, ale tvé tělo se zmenšuje.


Je tedy normální, že po cca 14 dnech nebo i měsíci zjistíš, že vážíš úplně stejně nebo jsi dokonce přibrala. Právě v tuto chvíli přijde bezmoc a motivace je fuč! Teď je ta chvíle, kdy to polovina žen vzdá a přitom by stačilo jen pokračovat...


Kdybys místo váhy použila metr nebo si nechala změřit podíl tuku, vody a svalů, tak bys zjistila, že tvé snažení není zbytečné a hubnutí přeci jenom nastalo. Jen váha ukazuje stejné číslo, ale ty jsi přitom zhubla tuk, vybudovala svaly a zmenšila tělesné míry.


Pokud vydržíš, tak ti samozřejmě klesne i váha. Chce to ale vydržet a nééé po týdnu vlézt na váhu a bědovat, že nikdy nezhubneš.


Jaké je řešení? Prostě se nevážit, ale měřit :-). Ještě lepší možností je si nechat zjistit podíl vody, tuků a svalů u lékaře nebo v lékárně.


Chceš mít jistotu ve svém snažení? Nedělej chyby, které ženy neustále opakují...

Mrkni na moji knihu Fitness Bestseller NEchci chybovat ZDE. Získáš tak velmi oblíbenou knihu, která pomáhá tisíce ženám v Česku i na Slovensku.


Moji první knihu máš? Tak to budeš nadšená z druhého dílu :-). Jde o naprostou fitness novinku, která je sestavena z rad mých klientů, kterým se povedlo zhubnout.

Slevu 128 Kč a video představení druhého dílu omrkni ZDE.
Mrkni na video vysvětlení měření:
2) Moc dlouho čekáš:

Opravdu chceš zhubnout do léta? Tak to bys měla dnes nebo nejpozději zítra začít. Samozřejmě se bavíme o zdravém hubnutí, kde ti váha vydrží několik let a né jen pár měsíců.


Jakákoliv dieta je totiž slepá ulička, která ti zajistí jojo efekt.


Pokud chceš zdravě a natrvalo zhubnout, tak si musíš najít takové řešení, které zvládneš držet roky a né jen pár týdnů.


Jednoduch