top of page

Proč nekupovat ochucené Musli?

„Podej mi ten pytlík fitness musli, ty si nedáš pokoj!

Vždyť ti poněkolikáté říkám, že je tak jednoduché namíchat si svoje zdravé #musli a neutrácet nemalé cifry za něco, co před tebou ukrývá tuny cukru!“ povídám nechápavě své kamarádce, která se mě snaží přesvědčit, že tady ale píšou….. „Kolikrát ti mám vysvětlovat proč nekupovat ochucené musli?“


🥥🥑 🍎 Oblíbené zdravé snídaně si vyzvedni ZDE >>> 🌞

Co se dozvíš v mém článečku: „PROČ NEKUPOVAT OCHUCENÉ MUSLI?“

  • Co si musíš přečíst na etiketě - nejen u musli?

  • Jak ti malé dobroty vytvoří jednu velkou musli dobrotu?

  • Výsledek mého láteření? + 2 oschlé chudáčky!Co si musíš přečíst na etiketě - nejen u musli?

„Podívej se pořádně – vidíš to množství cukru? Po přepočítání ti vyleze v tvém „ zdravém musli pytlíku“ 7 kostek cukru na 100 g namíchané směsi a to nepočítám cukr, co je přímo z ovoce, ale jen ten navíc přidaný!


A co ty barviva? Různé „foto, fyto…ani nevím, co to znamená. Plus sůl, proč?“ snažím se přesvědčit kamarádku, maminu od dvou dětiček, které zbožňují musli snídaně, o tom, aby přestala být líná a aspoň jednou se pokusila o svou zdravou musli domácí verzi.

Je mi totiž jasné, že potom už si pytel ochuceného musli v obchodě nekoupí :-).Jak ti malé dobroty vytvoří jednu velkou musli dobrotu?

„Tady ti vypíšu, jak si smícháš svoje #domácí musli podle toho, co kdo má rád a hlavně z dobrot, u kterých budeš znát původ,“ vytrhávám papír z bločku a už mi lítá propiska.


Domácí musli si můžeš vytvořit z těchto zdravých dobrůtek:

  • Vlašáky, lískáče, para ořechy, kešu, mandle v naturálním stavu, bez soli

  • Kokos nejlépe v bio kvalitě, protože ten obsahuje zdravý tuk a není to jen vysušená hmota

  • Kousky sušeného ovoce nejlépe v bio kvalitě (o tolik dražší zase není)

  • Kousky kvalitní čokolády (minimálně 70%)

  • Různá zdravá semínka

  • Skořice

  • Ovesné vločky, pohankové vločky atd…


„No, a pokud bys chtěla doma jó oslnit se svým musli– smíchej vybrané dobroty s medem, nebo nějakým sirupem a musli hmotu dej na plech upéci. Potom už jen rozdrobit a zalít mlékem.

Inspiraci na zdravé musli recepty již připravuji. Nechceš přijít o nově přidané recepty? Klikni zde a odebírej moje funkční recepty na hubnutí.


🥥🥑 🍎 Oblíbené zdravé snídaně si vyzvedni ZDE >>> 🌞

Výsledek mého láteření?

A jaký byl pro tentokrát výsledek mého musli láteření? Kamarádka hned druhý den ráno zaťukala na okno. „Tak ti mockrát děkuju! Teď už žádné jiné musli doma nikdo nechce!“ smála se a já s ní.


„Víš, zkusila jsem si nasypat do misky hromádku toho kupovaného "fitness musli" – s velkým nápisem S ořechy a vyšťourala jsem 2 oschlé a pokroucené chudáčky…“ mrkla na mě a já měla mooooc velikou radost :-). Mrkni také na recept: domácí musli tyčinky.ŽENY, které čtou o kupovaném musli - u mě NEjčastěji kupují:


Po musli zdravém článku ŽENY čtou:


Klikni na jedno ze sociálních tlačítek (vlevo pod obrázkem) a SDÍLEJ.

Moc děkuji - Danča ♥️

6 148 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page