Jak ze zdravého hubnutí NEudělat vlastní pohřeb?

Aktualizováno: srp 21

Rozhodla jsem se napsat tento článek, abych znovu upozornila na to, jak důležitá je psychika při zdravém hubnutí a také na to, že hubnutí není vůbec žádná věda, jak si mnozí stále myslí.

Jak z hubnutí neudělat vlastní pohřeb
Jak z hubnutí neudělat vlastní pohřeb

Rozumím tomu, že každý má svůj zdravý systém a potřebuje různá pravidla, nicméně ona pravidla či přesně daný plán se Ti nakonec mohou stát vlastní zhoubou a hubnutí se nejenže nedočkáš, ba se ze všeho ještě pěkně zhroutíš.

5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >Co se v článku „Jak ze zdravého hubnutí neudělat vlastní pohřeb“ dozvíš:

  1. Plány na zdravé hubnutí ber s nadhledem

  2. Nauč se vnímat, co ❤️ cítíš a jak Ti je

  3. Začni jakkoli, ale hlavně začni

  4. 😡 Nepitvej se v nesmyslech

  5. Jediná správná cesta je vlastní zkušenost

  6. ✅ Dodrž moje doporučení a na 100 % zhubneš napořád1) Plány na zdravé hubnutí ber s nadhledem:

V momentálním internetovém světě se děje neskutečný boom v oblasti hubnutí zdravého „lifestylu“. Informací je nepřeberné množství, každý kdo kdy zhubnul, o tom napíše ebook a výživoví poradci rostou jak houby po dešti.


Jedna herečka hubne s Mačingovou, druhá s Havlíčkem a třetí drží hladovku podle Evy a Vaška. Uf! No už z tohoto důvodu je hubnutí vlastně strašně jednoduché, ne?! Jen si vyber a jdi do toho :-). A většinou to tak přesně bývá.


Nějaká fitness Danča napíše super dietu, která 100 % funguje, tak to bude fungovat i na mě!


No a ono se tak určitě stane, ale za jakých podmínek?


Od rána do večera se budeš stresovat, co si kde máš nakoupit ke zdravé večeři, jak si to připravit, když Ti doma dětičky nedají ani na půl hodiny pokoj a manžel šilhá hlady po svíčkové s knedlíkem.


Jak si v tomhle chaosu můžeš dovolit zdravě hubnout s krabičkami plných zeleniny a třeba Šmakouna a něčeho, co Ti vlastně ani vůbec nechutná.


Co s tím? Jak praví nadpis – Plány na hubnutí ber s nadhledem. No jo, ale pak to přeci nebude fungovat, když to nedodržím přesně. Na to Ti odpovím velice snadno a je to zase pořád dokola. Chceš natrvalo zdravě zhubnout?


Musíš změnit svůj celoživotní styl stravování a pohybu, a když náhodou ujedeš, tak se z toho hnedka nehroutit, protože svět se nezboří a kilový špek na břiše se Ti opravdu nevytvoří přes noc!
2) Nauč se vnímat, co ❤️ cítíš a jak Ti je:

Abys ale mohla změnit životní styl, tak je potřeba první krok... Naučit se zastavit a vnímat, co vlastně cítíš a jak se cítíš. Jestli Ti ten Šmakoun opravdu chutná nebo by sis raději dala flákotu masa.


Jestli Tě ten dnešní trénink vůbec bavil a těšíš se na příště nebo tam jdeš jen kvůli zdravému hubnutí, přitom se pak tři dny svíjíš v křečích a štve Tě to.


Když budeš dělat cokoli, co Ti je vlastně nepříjemné, tak z toho nikdy nebudeš mít takové výsledky.


Nebo by ty výsledky, co přes to všechno máš, mohly být o dost větší a třeba i natrvalo.


A je jedno, jestli se to týká zdravého pohybu nebo zdravé stravy.


Nebo třeba práce či osobního vztahu.


Ono je to děsně pohodlné okopírovat něčí zdravý plán do detailů a držet se ho, protože se nemusíš vlastně zabývat ničím navíc.


Nemáš na sebe čas nebo Ti to nejde nebo Tě to hlavně třeba nebaví a co nejhůř, můžeš mít třeba z toho všeho strach… Tak to se nad sebou ale musíš nejprve zamyslet.
3) Začni jakkoli, ale hlavně začni:

Každý, někde v éteru napsaný, tréninkový či dietní zdravý plán je dobrý začátek. Díky těmto plánům se můžeš konečně odhodlat ke změně a většina z nich by Tě měla naučit nějakým základním pravidlům.