top of page
Dana Hájková trenérka hubnutí

Jmenuji se Danča Hájková a pomohu ti s hubnutím i motivací.

Danča Hájková česká televize zdravé recepty
Dana Hájková fitness hubnutí

Česká televize, pořad SAMA DOMA. Ukázka rychlých a zdravých receptů:

 

1) Malé vaření (zdravý jídelníček) - první vstup. Video přehraj ZDE >>>

2) Malé vaření (zdravý jídelníček) - druhý vstup. Video přehraj ZDE >>>

Česká televize, pořad dobré ráno s českou televizí. Ukázka fitboxu a povídaní o cvičení:

1) Představení fitboxu - první vstup. Video přehraj ZDE >>>

1) Představení fitboxu (ukázka) a povídání o cvičení. Video přehraj ZDE >>>

Jsem osobní i online trenérkou a instruktorkou fitness.

 

Po několika letech jsem si tak splnila svůj sen, naplnila tak svůj osud a jsem vděčná za to, že se mohu věnovat takové práci, ve které vidím nejen úžasné výsledky, ale také mne nesmírně baví. Práce s mými klienty tak může posouvat stále kupředu i mne samotnou.

 

Kromě osobních tréninků vedu lekce FitBoxu - který je skvělý pro mou kondičku, Pole dance - kde se mi mohly propojit krása tance a neuvěřitelná síla a nakonec Cvičení na velkých míčích - které je nezbytné pro kompenzaci všeho a doplňuje tak krásně můj trénink. Moje DVD - cvičení na velkém míči najdeš v akci ZDE >.

 

Díky svým klientům jsem mohla vytvořit svou vlastní publikaci a to příručku NEchci chybovat, která byla původně určená jako průvodce světem hubnutí a zdravého životního stylu mým začínajícím svěřencům.

 

Netrvalo však dlouho a díky své jednoduchosti se stal neskutečně oblíbenou součástí knihoven populace z celé naší republiky.

Jelikož se kniha stala velmi oblíbenou, tak netrvalo dlouho a napsala jsem díl druhý. Jde o naprostou novinku v oblasti hubnutí a fitness! Kniha je totiž složena z rad mých zhubnutých klientek. Více informací, ukázku knihy i recenze omrkni zde: NEchcichybovat2.cz

 

A protože se chci ještě více přiblížit svým čtenářům, kteří se v podstatě všichni zakoupením mé příručky stanou našimi klienty, vrhla jsem se do projektu Škola hubnutí.

 

V tomto projektu vše nabírá nový směr a snažím se přiblížit zdánlivě složitou problematiku zdravého hubnutí lidem osobně ve svých videích a co možná nejjednodušší formou v pouhých dvou minutách.

 

Dalo by se říct, že vrcholem mé práce jsou stránky Danča Video.cz, kde moji členové naleznou kompletní péči. Jsou zde jak tréninkové plány s videjky se mnou, tak zdravý jídelníček rozvrhnutý přesně ke každému dni tréninkového plánu, motivace, psychická podpora a další :-).

 

No a aby toho nebylo málo, tak ve svých volných chvílích pro vás píšu články s různými zajímavostmi, testuji nejrůznější výrobky, které mne zaujmou a o které také můžete soutěžit. Fitness soutěže pořádám na mé facebook stránce: Danča Hájková fitness trenérka zde.

 

Možná se na první pohled mohu zdát jako neskutečný workoholik, ale věřte, že mám i dosti času sama na sebe, svého manžela Lukyho, syna Matěje i hafany a slepičky :-).

 

Rádi jezdíme společně odpočívat do hor, nejčastěji na Dvorskou boudu a také absolvujeme různé horské maratony a závody. Srdcem jsme všichni přirostli k Beskydám a Krkonoším a představa krásné malé roubenky s krbem, uprostřed kopce je pro nás nejvyšší blaho.

 

Luky je mi i obrovskou oporou v mé práci a bez něho bych nezvládla vůbec nic, takže samozřejmě nejen proto jsem teď v září 2014 po našem sedmiletém vztahu vyslovila své ano a jak jinak než netradičně na startu závodu Beskydská sedmička. Rok poté jsme se na stejném místě vzali a na svatební noc vyrazili vstříc sedmi vrcholům Beskyd a trať zvládli za necelých 25 hodin :-)

 

Ráda na sobě pracuji. Nejen po fyzické, ale také po psychické stránce, která je hodně důležitá pro každého, avšak mnohdy zlehčována až utlačována do pozadí dnešního hektického způsobu života.

 

Nejednou mí svěřenci ode mne slýchávají hesla: "Všechno je v hlavě!", či: "Na vše přijde ten správný čas!", nebo: "Náhody neexistují a všechno zlé je pro něco dobré!" :-)

Co jsem napsala, natočila a vytvořila?

Moji kompletní zdravou tvorbu omrkni zde >

 

 

Přeji ti krásný a pohodový den - Ahooj Danča :-)

Kontaktní informace:

Dana Hájková

Dr. Vrbenského 33

Kladno

272 01

Telefonní číslo: +420 728 178 568

E-mail: Danca@nechcichybovat.cz

bottom of page