Datlové kuličky - snadné RAW cukroví

Aktualizace: 26. dub 2018

Hledáš opravdu rychlé a snadné cukroví? Tak to jsi tu správně :-). Tyto datlové kuličky jsou velmi

oblíbené, takže věřím, že si pochutnáš.


K mému překvapení chutnají celé rodině a to se jedná o zdravou variantu RAW cukroví. Když totiž člověk začne omezovat cukr, přijde mu pak ovoce a hlavně datle super sladké, takže není třeba do cukroví cukr vůbec přidávat. Vyzkoušej a uvidíš, že si moje datlové kuličky zamiluješ.Co tě čeká s receptem na datlové kuličky:

Celý recept na RAW datlové kuličky ti zabere asi 72 minut (z toho 60 minut musíš nechat datle namáčet), z uvedeného množství si vykoulíš asi 350 g datlových kuliček a z prasátka si musíš vytřást cca 48 kaček.🎁 Mám pro tebe kousek mé knihy: Důležitá pravidla hubnutí si ZDARMA vyzvedni ZDE >>>


Kalorické hodnoty všech datlových kuliček:


 • Kalorie: 1 425 kcal

 • Bílkoviny: 22 g

 • Sacharidy: 132 g

 • Tuky: 83 g

 • Vláknina: 49 gNa datlové kuličky - RAW cukroví si sežeň:


Na obalení datlových kuliček - RAW cukroví:

Co máš ráda: Kokos, mleté oříšky nebo semínka, bio skořicový cukr (koupit cukr) nebo čokoška.Čapni zástěru a jde se koulet. Datlové RAW cukroví již čeká:


 1. Sušené datle si dej na 60 minut namočit do teplé vody a můžeš přilít trošku rumu (já dala jedno víčko rumu na celé datlové kuličky). Po hodině datle slij a připrav si mixér.

 2. Do mixéru vhoď namočené datle, kokos, kakao a pokud ti vše nepůjde rozmixovat, tak můžeš přilít rozehřátý kokosový olej. Já jsem nemixovala úplně na "maděru", protože mám kousky datlí v kuličkách ráda.

 3. Rozmixovanou hmotu na kuličky vydoluj z mixéru a rukama ještě pořádně "uhňácej", aby ti vzniklo celistvé těsto. Z hotového datlového těsta začni vytvářet kuličky. Rukama pořádně koulej a uvidíš, že si vykoulíš krásné a zdravé RAW datlové kuličky pro celou rodinu.


🌞 Dnes rozdávám oblíbenou motivaci pro ❤️ ŽENY! Motivaci pro ženy si vyzvedni ZDE >>>


Kdy si můžeš RAW cukrové - datlové kuličky dopřát?

Jedná se sice o zdravé cukroví bez přidaného cukru, ale stále se jedná o sacharidové mlsání. Moje RAW datlové kuličky si tedy můžeš dopřát ke zdravé snídani, dopolední svačině a maximálně tři kuličky v odpoledních hodinách. Byla jsi cvičit a tvůj den byl aktivní? Tak to si těch datlových kuliček můžeš odpoledne dopřát o další 4 navíc.


Jinak se tyto RAW datlové kuličky hodí před, během i ihned po cvičení. Výborně se mi tyto zdravé kuličky hodí na dálkové pochody (50 km a více) místo tatranky si radši dám můj kuličkový výtvor.ŽENY, které čtou o zdravém cukroví - RAW datlových kuličkách u mě NEjčastěji kupují:
 1. Fitness členství pro ženy (dnes sleva 400 Kč) >

 2. Zdravotní video cvičení na míči >

 3. Magnetické kartičky KDY to JÍST >


Po zdravých RAW datlových kuličkách ŽENY čtou:


#Vánoce #cukroví #zdravéPEČENÍ #kokos #mlsání #rychlovky #datle #kuličky


Klikni na jedno ze sociálních tlačítek (vlevo pod obrázkem) a SDÍLEJ.

Moc děkuji - Danča ♥️