top of page

Fitness zdravé slepované cukroví + video

Hrozně ráda experimentuji a o to víc před 🎁 Vánoci. Právě jeden z mých vánočních experimentů ti dnes prozradím. Jedná se o zdravou variantu slepovaného vánočního cukroví + 🎥 video najdeš níže ⬇️.

Zdravé vánoční slepované cukroví
Zdravé vánoční slepované cukroví

V mém slepovaném cukrovíčku kombinuji jemnou chuť arašídového másla, medu, čokoládičky a vanilky.


Pokud chceš přes zdravé cukroví přijmout i při hubnutí důležité bílkoviny, tak si do těsta můžeš přidat i kvalitní vanilkový protein.➡️ Chceš 🔥 zhubnout a cítit se ❤️ dobře? Podívej se na NOVÉ foto recenze mých členek a NAmotivuj se >


Co tě s receptem čeká?

Slepované cukroví tě v kuchyni "uvězní" na 40 minut, z peněženky utratíš cca 99 Kč a z uvedeného množství upečeš dva plechy.


Základní suroviny na cukroví
Základní suroviny na cukroví

Kalorické hodnoty:

 • Kalorie: 1 943 kcal

 • Bílkoviny: 77 g

 • Sacharidy: 183 g

 • Tuky: 100 g

 • Vláknina: 20 gNa zdravé slepované cukroví si sežeň:

 • 180 g celozrnné špaldové mouky nebo rozmixované ovesné vločky (koupit mouku)

 • 1 odměrku vanilkového proteinu (nemusí být použit) (koupit protein)

 • 2,5 lžičky BIO prášku do pečiva (můžeš použít normální) (koupit prášek do pečiva)

 • 3 lžíce arašídového másla (můžeš použít jakékoliv jiné ořechové máslo) (koupit máslo)

 • 2 celá vejce

 • 2 lžíce medu nebo pár kapek vanilkové stévie. Pokud použiješ med, tak cukroví bude chutnější, ale těsto se ti bude více lepit. Stačí přidat trochu mouky a lepivé problémy budou fuč :-).

 • 100 g kvalitní čokolády nebo kvalitní, ideálně domácí marmelády (koupit čokoládu)🎁 Moji první knihu o zdravém hubnutí najdeš v akci na: NEchcichybovat.cz (vánoční sleva 200 Kč ti platí)Zástěru nasadit!

1) V oblíbené míse si smíchej sypké suroviny (špaldovou nebo ovesnou mouku, vanilkový protein a prášek do pečiva).


2) Všechny sypké suroviny promíchej a postupně přidávej další suroviny (celá vejce, arašídové máslo, med nebo vanilkovou stévii). Teď si rozcvič pacičky, protože jdeme míchat, a to hezky ručně.

3) Rukama tedy vytvoř celistvé těsto. Pokud ti těsto lepí, tak přidej mouku. Hotové těsto dej odpočinout do lednice na 20 minutek.


4) Po 20 minutách si připrav vál, který si posyp moukou a z těsta válečkem vyválej placku asi 2 mm tlustou. Z vyváleného těsta vykrajuj své oblíbené tvary. Já jsem si vykrájela zdravé ozdoby a perníčky :-).


5) Vykrojené cukroví pokládej na plech, který si vylož pečícím papírem.


6) Předehřej si troubu na 180 stupňů a peč cca 5-10 minut (radši ale slepované cukroví šmíruj, ať z něj nemáš uhel). Po upečení nech vychladnout a až poté slepuj čokoládou rozehřátou ve vodní lázni nebo marmeládou.


ZÁVĚR: Na závěr můžeš ještě zdravé slepované cukrovíčko dozdobit čokoládovým čmárancem s jakoukoliv cukrářskou ozdůbkou. Pro další info mrkni na video níže ⬇️.Video recept:Kdy je vhodné zdravé slepované cukroví baštit?

I když se jedná o zdravou variantu cukroví, tak se nenech zmást! Stále se jedná o cukroví, které v sobě ukrývá spousty energie. Moje slepované cukroví ti tedy povolím ke snídaně nebo dopolední svačině :-).


Co prosím? Že jsi měla náročný trénink, a ještě jsi stihla ujít přes 10 tis kroků? No tak to si můžeš ještě dopřát 5 ks slepovaného cukroví navíc v jakoukoliv denní dobu.


Pozor! Jen 5 kousků! Jestli jsi ale měla "flákací" den, tak na cukroví i to fitness zdravé zapomeň a nasměruj si cca 4-8 ks jen ke snídani a zbytek dne šlus! 😁Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:Po tomto receptu ženy čtou:


❤️ Sdílej - lajkuj - odebírej:

Budu moc ráda, když provedeš nějakou akci. Je to pro mě znamení, že má moje tvorba a snaha smysl. Moc ti za to děkuji a vážím si tvé akce. Vše je samozřejmě ZDARMA ✅.

14 194 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page