top of page

Zdravé a fešné jednohubky na Vánoce i Silvestra

Na tyto zdravé a fešné jednohubky jsem přišla už před rokem, ale úplně jsem se o ně zapomněla podělit.

Stromečkové fitness jednohubky
Stromečkové fitness jednohubky

Ihned to tedy napravuji a recept sepisuji.


Celé fitness jednohubky jsou strašně snadné, jen na začátku to chce cvik a pak už to jde samo.


Musím ti ale říct, že to za tu "práci" stojí.


Každou návštěvu moje stromečkové jednohubky náramně zaujmou ❤️.VÁNOČNÍ VZKAZ: níže si přečti, jak moje členky držím v pohybu a proč se jim to strašně líbí a užívají si to. Jooo a proč jim posílám Smoothie mixéry nebo fit mlsání... ❤️


Co tě s jednohubkami čeká a nemine?

Všechny stromečky vykouzlíš za cca 35 minut, z kapsy ti uteče asi 52 kaček (ale záleží jaké suroviny použiješ), já jsem dělala 20 stromečků.Vyzkoušej více variant 👍

Na obrázku vidíš moji nejčastější variantu provedení. Základ je vykrojený žitný chlebíček - který kupuji zde, to červené je červený kaviár (děda ho má strašně rád), pak salátová okurka a celé to drží zápich s hvězdičkou.


  • Místo kaviáru: používám pomazánku z červené řepy - recept zde, pomazánku z pečených červených paprik - recept zde nebo pro salámoŽrouty koupím kvalitní paprikový salám a vyhovím tak každému :-).

  • Místo kváskového pečiva: můžeš použít celozrnný toustový chléb nebo jakékoliv jiné pečivo, které máš ráda.

  • Místo zápichu s hvězdičkou: bohužel už nevím, kde jsem koupila... Jsou totiž takové akorát a moc hezké. Místo nich můžeš použít klasické párátko a hvězdičku vykrojit z tvrdého sýra vykrajovátkem. Pak jen hvězdičku napíchneš na párátko a máš hotovo. Na tento postup doporučuji silnější plátky sýra, ať se ti hvězdičky dobře napichují.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Postup na zdravé vánoční jednohubky:

1) Salátovou okurku nakrájej na velmi tenké plátky. Můžeš použít struhadlo, škrabku nebo při veliké šikovnosti i nůž. Já nejčastěji používám tuto škrabku zde. Opravdu si dej záležet, ať jsou plátky tenké, jinak se ti při napichování na zápich budou lámat a praskat.


2) Z pečiva vykroj kolečka. Já používám klasické vykrajovátko na cukroví, která má cca 5 cm. Pokud nemáš, tak můžeš použít skleničku "panáka", ale to půjde trošku hůře vyndat.


3) Vykrojené pečivo potři zdravou pomazánkou nebo si vykroj i salám a polož na pečivo. Pokud bys používala kaviár, tak s ním počkej až nakonec, protože ti jinak při napichování popadá. Kaviár se dává až pod první "větve stromečku" :-).


4) Plátky salátové okurky napichuj na zápich, střídavě sem a tam a vytvoř stromeček 🎄. Pak jen zapíchni do připravené "základny" a máš hotovo 👍.


5) Pokud chceš použít kaviár, tak teď přišla tvoje chvíle :-). Kuličky poschovávej pod stromeček a můžeš se pokochat svým krásným výtvorem.


6) A co sýrová hvězdička? Nemáš zápich s hvězdičkou? Ze silnějších plátků tvrdého sýra vykroj pomocí hvězdičkového vykrajovátka hvězdičku a tadááá, vánoční dílo je komplet a na 100 % hotovo 😍.Hlídáš si postavu nebo nechceš po svátcích vypadat jak sněhová koule?

Mám pro tebe velmi dobrou zprávu 😉. Moje zdravé jednohubky si můžeš dopřát v jakémkoliv množství a jakoukoliv dobu.


Pečiva je tam opravdu málo, takže nehrozí velký příjem energie. A také počítám s tím, že celé svátky neprosedíš u bedny, ale půjdeš se občas provětrat. No a když půjdeš, tak sebou vezmi i celou rodinku, ať si ty dobroty zaslouží 😅.
VÁNOČNÍ VZKAZ a moje ČLENKY:

❤️ Třeba moje členky na DancaVideo.cz nemají o pohyb nouzi, protože je pravidelně motivuji přes týdenní a měsíční výzvy 🏃‍♀️.


Stačí nachodit určitý počet kroků nebo zvládnout ujít určitou vzdálenost a posílám jim domů dárečky nebo zdarma prodlužuji členství.


Takže vlastně hubnou, užívají si to, a ještě dostanou za odměnu dáreček... No - není to paráda? 👍


Že bys taky chtěla být mojí členkou? To není problém...


Všechny výhody členství najdeš zde. Platba je na zkoušku a máš 30 dní na testování. Pokud bys chtěla členství koupit teď, ale začít cvičit později, tak mi po zaplacení napiš a já tvé členství zmrazím a aktivuji, až budeš 100 % připravena.
Po receptu na zdravé vánoční jednohubky ženy čtou:
Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:18 282 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page