top of page

Seznam říjnových fitness slev a akcí u Danča Hájková

Vybrala jsem pro tebe všechny slevy a akce, které můžeš uplatit do konce října. Pro získání slev a výhod nemusíš nic dělat a máš je aktivní automaticky. Není tedy třeba zadávat slevový kupón, šek ani kód.

Fitness slevy na Říjen
Fitness slevy na Říjen

Využij říjnových akcí a připrav se na Vánoce. Teď mám vše skladem s rychlým dodáním.


Máš tedy jistotu, že se k tobě zboží dostane na 100 % včas a za parádní cenu.


Při vánočním náporu se totiž bude zdražovat doprava :-(.


Nedělám to schválně, ale dopravce si v tento vytížený čas zvedá cena, aby mohl najmout pracovníky navíc a zvládl tak extrémní počet zásilek. Děkuji za pochopení.




První kniha NEchci chybovat

SLEVA 200 Kč + 2 dárky zdarma. Slevu máš již aktivní a knihu stačí zakoupit.

Sleva z 486 Kč na 286 Kč ti platí zde: NEchcichybovat.cz


Pro koho je kniha? Moje kniha je pro úplné začátečnice nebo věčné dietářky, kterým se nedaří zhubnout. Jde o fitness bestseller! Recenze na knihu najdeš zde.


 

Druhý díl kniha NEchci chybovat 2

SLEVA 128 Kč + 3 dárky v hodnotě 499 Kč zdarma. Slevu máš již aktivní a knihu stačí zakoupit. Sleva z 405 Kč na 286 Kč ti platí zde: NEchcichybovat2.cz


Pro koho je kniha? Kniha je jak pro začátečnice, tak pro znalejší dietářky. Knihu totiž sepsaly moje klientky, kterým se povedlo zhubnout. Jejich rady musíš prostě vyzkoušet. Recenze na moji druhou knihu NEchci chybovat najdeš zde.


 

Fitness zdravé kuchařky

Sleva 200 Kč + 3 dárky zdarma. Slevu máš již aktivní a kuchařku stačí zakoupit. Sleva platí na kuchařku večeře i snídaně. Sleva z 495 Kč na 295 Kč ti platí zde: DancaKucharka.cz Pokud bys chtěla koupit obě dvě kuchařky za jedno poštovné, tak dokonči objednávku zde.


Pro koho jsou kuchařky určené? Moje kuchařky ocení každá žena i maminka, která hledá zdravé a nenáročné recepty zároveň. Recepty zvládne i muž :-). V kuchařce používám běžně dostupné suroviny bez speciálních přísad. Recenze na moje kuchařky si přečti zde.


 

Magnetické kartičky KDY to JÍST

Sleva 200 Kč + jídelníček na hubnutí zdarma. Slevu máš již aktivní a magnetky stačí zakoupit. Sleva z 499 Kč na 299 Kč ti platí zde: Magnetické kartičky KDY to JÍST.


Pro koho jsou moje magnetky určené? Všem ženám, kterým se nedaří zhubnout nebo si svoji váhu udržet. Je totiž velmi důležité, v jakou denní dobu určitou potravinu sníš. Pokud si dáš večer zdravé ovocné smoothie, tak si hubnutí bohužel pokazíš :-(.


Pokud si stejný nápoj dáš k snídani, tak své hubnutí podpoříš :-). Mrkni také na video vysvětlení, které najdeš u každé sady magnetek. Video pro první a druhou sadu si přehraj zde. Video pro třetí sadu (hříšnou sadu) si přehraj zde.


 


Fitness členství pro ženy

Sleva 400 Kč + dárky od mých partnerů. Slevu máš již aktivní a fit členství stačí zakoupit. Sleva z 850 Kč na 450 Kč ti platí zde: Fitness členství pro ženy.


Pro koho je členství určeno? Jde kompletní péči pro ženy, kterým se nedaří zhubnout, myslí si, že už se jim zhubnout nikdy nepodaří a nemají motivaci cokoliv dělat. Jde o můj nejlepší "výtvor", který jsem pro ženy kdy sestavila.


Získáš cvičební plán, jídelníček, motivaci, moji online poradnu a plno dalších výhod. Jde o vítězné fitness členství pro rok 2017 i 2018. Všechny výhody fit členství si prohlédni zde.


Janička Poláková z Ústí 61 let to dokázala 👇👇👇. TY můžeš také ❤️




Nejčtenější články týdne:


Jsem online fitness trenérka Danča Hájková. Pomohu ti zhubnout a cítit se skvěle 😍.

Máš dotazy? Určitě mi napiš - E-mail: Danca@dancavideo.cz

196 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page