15 oblíbených receptů z cukety na zdravý způsob

Připravila jsem pro tebe soupis nejlepších zdravých receptů z cukety, které jsou ověřeny jak mojí rodinou, tak kopou mých čtenářek a cvičenek. Cuketové recepty jsou z velké části super rychlé a zvládneš je levou zadní.


Vybrala jsem pro tebe 15 receptů. Prvních 12 receptů je cuketová klasika naslano, další dva recepty jsou cuketové polévky a na závěr ti prozradím velmi oblíbenou perníkovou bábovku, jak jinak než z cukety :-).


Recepty z cukety určitě sdílej nebo přepošli svým známým, byla by přeci škoda "škudlit" si tak oblíbené recepty jen pro sebe :-).


Krom receptů ti také daruji slevu (200 Kč) na moje fit kaňko-vzdorné kuchařky, které najdeš zde: DancaKucharka.cz Speciální sleva ti platí poslední dny a aktivuje se ti automaticky přímo na stránkých mých zdravých fitness kuchařek zde.15 zdravých fitness receptů z cukety na tebe již čekají:Plněná cuketa - recept zdeCuketa v těstíčku - recept zdeCuketové chipsy se sýrem - recept zde
Zdravě cuketová směska - recept zdeZeleninové placičky bez mouky - recept zde5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >Zdravě zapečená cuketa při hubnutí - recept zdeCuketové nudle s Cottage sýrem - recept zdeČervená čočka s cuketou při hubnutí - recept zdeCuketové bramboráky na zdravý způsob - recept zdeZdravá verze cuketových hranolek - recept zdeCuketová křidélka při hubnutí - recept zdeCuketovo čočkové placky za pár kaček - recept zdeZdravá cuketová polévka - recept zdeŠpenátová polévka z cukety - recept zdeZdravá perníková bábovka z cukety - recept zdeŽeny DNES ode mě nejvíce kupují:

  1. Fitness členství pro ženy (dnes sleva 400 Kč) >

  2. Okopíruj můj osobní fitness jídelníček >

  3. Knihu NEchci chybovat (dnes sleva 200 Kč) >

  4. Zdravotní cvičení pro ženy na míči >

  5. Fitness KAŇKO-VZDORNÉ kuchařky (sleva 200 Kč) >#cuketa


5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >
130,341 zobrazení2 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše