top of page

15 oblíbených receptů z cukety na zdravý způsob

Připravila jsem pro tebe soupis ⭐️ nejlepších zdravých receptů z cukety, které jsou ověřeny jak mojí rodinou, tak kopou mých čtenářek a cvičenek z DancaVideo.cz. Cuketové recepty jsou z velké části super 👍 rychlé a zvládneš je levou zadní.


Vybrala jsem pro tebe 15 receptů. Prvních 12 receptů je cuketová klasika naslano, další dva recepty jsou cuketové polévky a na závěr ti prozradím velmi oblíbenou perníkovou bábovku, jak jinak než z cukety.


Recepty z cukety určitě ❤️ sdílej nebo přepošli svým známým, byla by přeci škoda "škudlit" si tak oblíbené mlsky jen pro sebe 🤗.Krom receptů ti také daruji video dáreček 🎁 ⬇️

5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >15 zdravých fitness receptů z cukety na tebe již čekají:


5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >Po cuketovém mlsání ženy čtou:Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:

5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE


❤️ Sdílej - lajkuj - odebírej


Budu moc ráda, když provedeš nějakou akci. Je to pro mě znamení, že má moje tvorba a snaha smysl. Moc ti za to děkuji a vážím si tvé akce. Vše je samozřejmě ZDARMA ✅.

162 224 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

2 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Jitka Ungrova
Jitka Ungrova
Apr 18, 2019

Dobrý večer, moc děkuji za recepty z cukety,moc ráda je vyzkouším aspoň bude změna a né pořád ty samé dokola.

Like
Danča Hájková
Danča Hájková
Aug 26, 2021
Replying to

Není vůbec zač a přeji dobrou chuť. Danča

Like
bottom of page