top of page

15 oblíbených receptů z cukety na zdravý způsob

Připravila jsem pro tebe soupis ⭐️ nejlepších zdravých receptů z cukety, které jsou ověřeny jak mojí rodinou, tak kopou mých čtenářek a cvičenek z DancaVideo.cz. Cuketové recepty jsou z velké části super 👍 rychlé a zvládneš je levou zadní.


Vybrala jsem pro tebe 15 receptů. Prvních 12 receptů je cuketová klasika naslano, další dva recepty jsou cuketové polévky a na závěr ti prozradím velmi oblíbenou perníkovou bábovku, jak jinak než z cukety.


Recepty z cukety určitě ❤️ sdílej nebo přepošli svým známým, byla by přeci škoda "škudlit" si tak oblíbené mlsky jen pro sebe 🤗.Krom receptů ti také daruji video dáreček 🎁 ⬇️

5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >15 zdravých fitness receptů z cukety na tebe již čekají:Plněná cuketa - recept zdeCuketa v těstíčku - recept zdeCuketové chipsy se sýrem - recept zde
Zdravě cuketová směska - recept zdeZeleninové placičky bez mouky - recept zde5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >Zdravě zapečená cuketa při hubnutí - recept zdeCuketové nudle s Cottage sýrem - recept zdeČervená čočka s cuketou při hubnutí - recept zdeCuketové bramboráky na zdravý způsob - recept zdeZdravá verze cuketových hranolek - recept zdeCuketová křidélka při hubnutí - recept zdeCuketovo čočkové placky za pár kaček - recept zdeZdravá cuketová polévka - recept zdeŠpenátová polévka z cukety - recept zdeZdravá perníková bábovka z cukety - recept zdePo cuketovém mlsání ženy čtou:Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:

  1. Fitness členství pro ženy (dnes sleva 400 Kč) >

  2. Knihu NEchci chybovat (dnes sleva 200 Kč) >

  3. Zdravotní cvičení pro ženy na míči >

  4. Fitness KAŇKO-VZDORNÉ kuchařky (sleva 200 Kč) >

5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE


❤️ Sdílej - lajkuj - odebírej


Budu moc ráda, když provedeš nějakou akci. Je to pro mě znamení, že má moje tvorba a snaha smysl. Moc ti za to děkuji a vážím si tvé akce. Vše je samozřejmě ZDARMA ✅.

158 829 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page