top of page

Toast s vejcem na pánvi - video recept

Toast neboli počeštěle toust s vejcem na pánvi je skvělým způsobem, jak si rychle připravit lahodné a syté jídlo k snídani nebo lehkému obědu či svačině.

Toast s vejcem na pánvi
Toast s vejcem na pánvi

Nejlepší na tom je, že jde o super rychlovku, která chutná skvostně.


Vajíčka ti navíc dolní potřebné živiny a podpoří hubnutí.


V receptu Luky použil slaninu, které se vůbec neboj. Jde o 5 plátků a rozhodně lepší slanina než slupnou třeba tatranku 😅.


Tuk je nositel chuti, takže toustům s vejcem slanina krásně ladí. Pokud bys ale měla se slaninou problém, tak použij třeba šunku, kterou restuj kratší dobu.


🎥 Video recept na toasty s vejcem na pánvičce najdeš níže.DÁREK: 5 chyb při 😵🤮 hubnutí, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ. Video si zdarma vyzvedni ZDE >


Na tousty s vejcem na pánev potřebuješ:

  • 5 plátků slaniny nebo jiného salámu

  • 2 vejce

  • 2 plátky sýru čedaru

  • 2 plátky toastového chleba

  • 2 plátky sýru eidamu

  • zeleninu dle chuti (v receptu Luky použil Salát Little gem a rajčata)

  • kečup, hořčice, majonéza nebo různé omáčkyVezmi pánvičku a jdeme kouzlit toasty:

1) Rozpal si pánvičku a orestuj slaninu z obou stran. Teď přijdou na řadu dva plátky sýru čedaru (přímo na slaninu) a okolo přilej rozšlehaná vajíčka. Na roztavený sýr ihned přidej dva plátky toastového chleba.


2) Po chvilce vše na pánvi otoč, přidej dva plátky eidamu a zeleninu dle chuti. Na dochucení se hodí trochu kečupu, hořčice nebo cokoliv máš ráda. Jelikož jde o malé množství, tak se ani majonézy nebo jiné dobroty neboj 😉.


3) Je tu 🥪 toastové finálé. Vajíčko přehni dovnitř toastů a máš hotovo.Video recept - toasty s vejcem na pánvi:
Chceš zhubnout? Poradím ti, kdy si můžeš toasty dopřát:

Tyto toasty se výborně hodí k snídani, obědu i svačině. Pokud jsi měla aktivní den, tak jde i o ideální večeři. Jen si k večeři přidej ještě zeleninku a máš ukázkovou večeři.


Že hubnutí a slanina nebo vejce nejde dohromady? Tak to ti musím něco vysvětlit 😎. Vejce jsou superpostavina a do zdravého jídelníčku rozhodně patří. Vše vysvětluji zde: jsou vejce zdravá a dietní.


A slaniny se také bát nemusíš... Občasná konzumace slaniny není totiž škodlivá! Slanina obsahuje bílkoviny, vitamín B, železo, selen, hořčík, draslík i zinek.


Je to jako se vším... Všeho moc škodí a záleží na kvalitě. Kupuj tedy slaninu kvalitní, nabašti ji na kila a máš vyhráno 😉.Po receptu na toust na pánvi ženy zajímá


Podobně toastové receptyDÁREK: 5 chyb při 😵🤮 hubnutí, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ. Video si zdarma vyzvedni ZDE >

3 324 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page