top of page

Banánové lívance

Vyzkoušíš oblíbené lívance z banánů? Tyto banánové lívance jsou totiž super rychlé a 100% zdravé. Opět jsme nesnědli banány zavčasu a já už ty přezrálé nemám ráda. Co s nimi?

Recept na banánové lívance
Recept na banánové lívance

Áááá, vyštrachala jsem receptík od mojí kamarádky – je na banánové lívance.


Přesně to, co potřebuju. Banánové lívance jsem dělala mnohokrát, jen si na ně nikdy nevzpomenu.


Je to superrychlá příprava a nepotřebuješ žádné kulinářské zkušenosti, postačí ti 2 postarší 🍌 páni banánové.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ. Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Co tě čeká s tímto jednoduchým receptem?

Banánové lívance ti zaberou 15 minut práce, přibližně 16 korun a vyčaruješ asi 12 kousků lívanců (podle velikosti).Co bys měla mít na lívance z banánů:

  • 2 změklé banány

  • 1 vejce

  • 200 ml sklenka mléka

  • 200 ml sklenka špaldové mouky (dle potřeby) Můžeš si také rozmixovat ovesné vločky

  • 1 čajová lžička prášku do pečiva (ideálně bio)

  • 1 špetka soli

  • trochu vanilky, nebo skořice

  • trochu kvalitního olejeNo tak pojď na to, banana lívance čekají:

1) V míse si vidličkou rozmačkej banány na kaši – hrudky nevadí. Do banánové kaše rozklepni vejce, přilij mléko, sůl a prášek do pečiva.


2) Banánovou směs na lívance rozmíchej metličkou. Nakonec přisypávej mouku a míchej, dokud se ti nevytvoří hustější lívancové těstíčko. Přidej vanilku, nebo skořici a máš připraveno!


3) Na pánvičku vždy kápni pár kapek oleje. Naběračkou vlívej banánové těstíčko podle požadované velikosti lívanců. Banánové lívance opeč pěkně z obou stran a vyklápěj na talířky.


Banánově lívancové doporučení: Každý banánový lívaneček můžeš dozdobit jenom stylově banánem, ale já si ráda přidávám právě naopak jiné ovoce, které zrovna doma mám.


Hotové lívance můžeš ještě posypat trochu skořicí a někdo má rád kopeček zakysané smetany, tvaroh nebo kvalitní zmrzlinu či čokoládu. Na banánové lívance se také výborně hodí med s ořechy.DÁREK pro TEBE: 🥥 🥑 🍎 Oblíbené zdravé snídaně si zdarma vyzvedni ZDE >


Kdy se dá tahle pochoutka v podobě banánových lívanců při hubnutí baštit?

Banánové lívance jsou skvělou a zdravou snídaní, či dopolední svačinkou. No a opět hlásím – pokud víš o tom, že sis dala super drsný trénink, můžeš se odměnit i po něm. Ale né mísu lívanců!


Pokud jsi tedy ten den tvrdě cvičila, můžeš si jeden banánový lívanec dopřát i v odpoledních hodinách. Moc pohybu ten den nebylo? Tak to si pár banánových lívanců nasměruj na druhý den k snídaně a pak už ani ždibíček.


Jsi na konci opravdu jednoduchého receptu na lívance z banánů.

Variant lívanců je mnoho, záleží opět na tvé fantazii a na tom, co máš ráda.


Také je výborné posypat si hotové banánové lívance nastrouhanou kvalitní čokoládou. Už se nemůžu dočkat úrody na zahradě, protože až zase dozrají maliny a ostružiny…. :-).Po banánových lívancích ženy čtou:


ŽENY dnes ode mě nejčastěji kupují:


🤗 sdílej - lajkuj - odebírej:

Budu moc ráda, když provedeš nějakou akci. Je to pro mě znamení, že má moje tvorba a snaha smysl. Vše je samozřejmě ZDARMA ✅ + získáš řadu výhod ❤️.

148 095 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

3 תגובות

דירוג של 0 מתוך 5 כוכבים
אין עדיין דירוגים

הוספת דירוג
consultasprime
consultasprime
před 6 dny
דירוג של 5 מתוך 5 כוכבים

Intenção de gravame refere-se ao propósito ou intenção de impor uma restrição sobre um bem, como uma propriedade ou veículo, geralmente relacionado a uma garantia financeira ou legal. Essa intenção é expressa através de um documento formal que registra os detalhes do gravame, intenção de gravame como o valor da dívida ou a natureza da restrição. Este documento é importante para proteger os interesses do credor e garantir o cumprimento das obrigações financeiras por parte do devedor. O registro da intenção de gravame confere validade jurídica à transação e pode ser utilizado como prova em caso de disputas legais.

לייק

דירוג של 5 מתוך 5 כוכבים

Parádní recept na banánové lívance, moc děkuji. Nejen já si pochutnala, ale i děti a manžel a to je co říct. Ukládám a pokud nevadí, tak budu sdílet.

לייק
Danča Hájková
Danča Hájková
28 באוק׳ 2023
בתשובה לפוסט של

Děkuji :-) jsem moc ráda, že mají banánové lívance úspěch. Danča Hájková

לייק
bottom of page