Banánové lívance

Vyzkoušíš oblíbené lívance z banánů? Tyto banánové lívance jsou totiž super rychlé a 100% zdravé. Opět jsme nesnědli banány zavčasu a já už ty přezrálé nemám ráda. Co s nimi?

Recept na banánové lívance
Recept na banánové lívance

Áááá, vyštrachala jsem receptík od mojí kamarádky – je na banánové lívance.


Přesně to, co potřebuju. Banánové lívance jsem dělala mnohokrát, jen si na ně nikdy nevzpomenu.


Je to superrychlá příprava a nepotřebuješ žádné kulinářské zkušenosti, postačí ti 2 postarší páni banánové :-).5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ. Fitness video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Co tě čeká s tímto jednoduchým receptem na banánové lívance:

Banánové lívance ti zaberou 15 minut práce, přibližně 16 korun a vyčaruješ asi 12 kousků lívanců (podle velikosti).
Co bys měla mít na lívance z banánů:

  • 2 změklé banány

  • 1 vejce

  • 200 ml sklenka mléka

  • 200 ml sklenka špaldové mouky (dle potřeby)

  • 1 čajová lžička prášku do pečiva (ideálně bio)

  • 1 špetka soli

  • trochu vanilky, nebo skořice

  • trochu kvalitního olejeNo tak pojď na to, banana lívance čekají:

1) V míse si vidličkou rozmačkej banány na kaši – hrudky nevadí. Do banánové kaše rozklepni vejce, přilij mléko, sůl a prášek do pečiva.


2) Banánovou směs na lívance rozmíchej metličkou. Nakonec přisypávej mouku a míchej, dokud se ti nevytvoří hustější lívancové těstíčko. Přidej vanilku, nebo skořici a máš připraveno!


3) Na pánvičku vždy kápni pár kapek oleje. Naběračkou vlívej banánové těstíčko podle požadované velikosti lívanců. Banánové lívance opeč pěkně z obou stran a vyklápěj na talířky.


Banánově lívancové doporučení: Každý banánový lívaneček můžeš dozdobit jenom stylově banánem, ale já si ráda přidávám právě naopak jiné ovoce, které zrovna doma mám.


Hotové lívance můžeš ještě posypat trochu skořicí a někdo má rád kopeček zakysané smetany, tvaroh nebo kvalitní zmrzlinu či čokoládu. Na banánové lívance se také výborně hodí med s ořechy.DÁREK pro TEBE: 🥥 🥑 🍎 Oblíbené zdravé snídaně si zdarma vyzvedni ZDE > 🌞Kdy se dá tahle pochoutka v podobě banánových lívanců při hubnutí baštit?

Banánové lívance jsou skvělou a zdravou snídaní, či dopolední svačinkou. No a opět hlásím – pokud víš o tom, že sis dala super drsný trénink, můžeš se odměnit i po něm. Ale né mísu lívanců!!!


Pokud jsi tedy ten den tvrdě cvičila, můžeš si jeden banánový lívanec dopřát i v odpoledních hodinách. Moc pohybu ten den nebylo? Tak to si pár banánových lívanců nasměruj na druhý den k snídaně a pak už ani ždibíček.


Jsi na konci opravdu jednoduchého receptu na lívance z banánů.

Variant lívanců je mnoho, záleží opět na tvé fantazii a na tom, co máš ráda.


Také je výborné posypat si hotové banánové lívance nastrouhanou kvalitní čokoládou. Už se nemůžu dočkat úrody na zahradě, protože až zase dozrají maliny a ostružiny…. :-).

Po banánových lívancích ženy čtou:ŽENY dnes ode mě nejčastěji kupují:


1) Fitness členství pro ženy (dnes sleva 400 Kč) >


2) Magnetky KDY to JÍST >


3) Moji fitness - zdravou kuchařku >
#Banán #lívance

34,133 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše