top of page

Jsou vejce zdravá a dietní?

Moje babička, děda a dokonce i rodiče se vajec bojí a mají v hlavě zapsáno, že zvyšují cholesterol a nejsou vůbec zdravá. Bojí se tuku a cholesterolu... 😱

Jsou vejce dietní a zdravá
Jsou vejce dietní a zdravá

Pan doktor má přeci vždy pravdu a ten říkal, že jsou vejce špatná. Jestli panu doktorovi táhne na 70, tak tomu rozumím a nemyslím to vůbec zle 🤗.


Vejce lze považovat za super-potravinu a byla by velká škoda, kdyby ses jich vzdala.


Přečti si prosím celý článek, kde ti vše vysvětlím. Byla bych moc ráda, kdybys "vaječný" článek sdílela nebo přeposlala svým známým. Spousta lidí má stále velmi špatné informace.Co se v článku "Jsou vejce dietní" dozvíš?

  1. Zdravotnická osvěta o vejcích, která lže!

  2. Vejce jsou při dietě super kamarád.

  3. Proč se při dietě vajíček bojíš?

  4. Jsou vejce dietní? A když ano, kdy je mám jíst?

  5. Dáreček (sleva 280 Kč) na moje fitness pexeso.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ. Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >

1) Zdravotnická osvěta o vejcích, která lže!

Zdravotnická osvěta všem lidem v minulém století vštěpovala, aby se vyhýbali vejcím jako zdroji cholesterolu. Avšak ani snížená spotřeba vajec, ani široce rozšířená konzumace margarínů lidi v zemích s dostatečnou výživou od poškození cév a srdečních-cévních nemocí neochránila!


Stále jsem ti ale neodpověděla na otázku, jestli jsou vejce dietní :-). Už teď ti prozradím, že vejce dietní jsou a při hubnutí ti určitě pomohou.


Říkáš si: "Ale co ten cholesterol, o kterém všichni mluví?".


Více ti prozradím v bodě 3 tohoto článku.


2) Vejce jsou při dietě super kamarád ❤️

Vejce jsou výborným zdrojem energie a biologicky užitečných látek, protože přeci musí zabezpečit výživu a vývoj celého nového organismu.


Jsou vejce dietní? Určitě ano a ze svého zdravého jídelníčku je nevyškrtávej. Vejce jsou potravinou živočišného původu, které obsahují veškeré esenciální aminokyseliny.

Esenciální aminokyseliny jsou takové, které si lidské tělo nedovede samo vytvořit a je proto závislé na jejich příjmu potravou. Vejce obsahují vitamínky A, B1, B2, B6, B12, D, E, a K, lipidy, zejména fosfolipidy s vysokým obsahem nenasycených kyselin včetně omega-3 mastných kyselin.


Vejce jsou užitečným zdrojem lecitinu pro tvůj mozek, nervy, cévy i srdce! Jedno vejce pokryje 13% denního příjmu bílkovin. A určitě víš, že bílkoviny jsou při hubnutí a dietě velmi důležité.


Vejce obsahují rovněž lutein a zeaxanthin, což je důležité pro tvoje oči. Vejce poskytují tvému organismu téměř všechny nutriční minerály. Značná část studií prokazuje, že spotřeba 7 vajec týdně NEzvyšuje riziko infarktu!


Věřím, že už mi věříš, že jsou vejce dietní :-). Ale jdeme ještě dál. Vejcový nášup a dietování pokračuje.


3) Proč se při dietě vajíček bojíš?

Při dietě i bez diety se vajíček vůbec neboj! Vejce jsou velmi špatně odsouzena za zdravotní problémy! Řeči o tuku nebo cholesterolu zapomeň, je to přežitek a velmi stará fáma!


Pokud si dáš cca 7 vajec za týden, jen svému tělu prospěješ ❤️.


Bohužel to vejce tak trošku odnesla neprávem. Vejce se totiž nejčastěji jedla s tlustým masem, párky a podobnými mňamkami 😳.


Vysoký cholesterol a zdravotní komplikace nezpůsobují vejce, ale dobrůtky s vejci spojené.


Obavy hoď za hlavu a vejce si klidně pravidelně dávej. Není ani nutné vejce "pitvat" a vajíčka bašti celá.


4) Jsou vejce dietní? A když ano, kdy je mám jíst?

Věřím, že už víš, že jsou vejce super a tvé hubnutí nepokazí. Ještě ti doporučím, kdy vejce baštit. Vejce jsou super v tom, že si je můžeš dát kdykoliv 🤗. Vejce si můžeš dát ke snídani, svačině, obědu i večer k večeři.


Můžeš si vejce připravit na nejrůznější způsoby, já mám nejradši:


Jako přílohu si můžeš dát zeleninku, tak jako já :-).


5) DÁREČEK (sleva 280 Kč) na moje fitness pexeso:

Mimořádnou slevu (280 Kč) jsem ti již aktivovala.


Nemusíš tedy nikam zadávat slevový kód ani slevu dodatečně aktivovat.


🎁 Sleva je omezena jen časově, a to na pár posledních dní.


Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:Hledáš 🤗 motivaci a často se ti nic 🥵 nechce. Tak to mrkni na proměny mých členek ZDE. 69 let, 36 let nebo 84 let nehraje roli, uvidíš 💪❤️.


Sleduj mě a získej řadu výhod 🎁 zdarma:

22 133 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page