Skrytá hrozba, kterou určitě piješ

Aktualizováno: 1. říj 2019

Snažíš se zhubnout a pořád ti to nejde? Dodržuješ jídelníček, hýbeš se, ale tukové zásoby nechtějí opustit tvé tělo?

Hubnutí a nápoje
Skrytá hrozba, kterou určitě piješ

Z mé zkušenosti mám ověřeno, že ženy nehubnou díky své hlavě. 96 % žen má psychické bloky a problémy.


Nemusí jít nutně o deprese, ale přílišná snaha dělat vše správně a díky tomu na 100% něco pokazí...


Více v článku zde: Tuhle chybu při hubnutí děláš na 100 % i ty.


Další problém je právě to, co piješ...

Jde hlavně o skryté cukry tam, kde bys je ani náhodou nečekala! Spousta žen věří reklamě, krásnému obalu nebo dalším lákadlům, které tvrdí, že jde o super light, sport, fitness doplněk stravy.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Důležité body článku:

  • Zabiják, kterého dobrovolně piješ

  • Jak toho lumpa odhalit?

  • Na jaké nápoje si dávat pozor?

  • Klientka Petra - 7 kg a ukryté cukry:

  • Tento článek je velmi důležitý - sdílej prosím ❤️
Zabiják, kterého dobrovolně piješ:

Právě cukr je hlavní zabiják tvého snažení zhubnout. Můžeš držet super jídelníček a potit se jako blázen v tělocvičně nebo v obýváku u mého fitness členství... Pokud přes den ale popíjíš třeba Magnesii Red malina a vypiješ ji celou, tak do svého těla dostaneš 17 kostek čistého a naprosto zbytečného cukru!!!


Že je přeci magnesia zdravá? To spíš marketing a šikovně udělaná reklama a obal lahve odvedl svoji práci.


Nekoukej na krásné obaly! Nenech se nalákat reklamou!


Musíš číst etikety, protože teprve tam se vše ukáže.


Na obal si zatím každá firma může dát cokoliv, ale do složení musejí uvádět pravdivé informace. A právě ve složení odhalíš, co onen zázrak doopravdy ukrývá.
Jak toho lumpa odhalit?

Vždy se podívej na kolonku: Sacharidy - z toho cukry. Uvedené číslo si vyděl číslicí 4 (to je jedna kostka cukru) a ihned máš jasnou představu o množství cukru.


Jaké množství cukru je v pořádku? Cukru co nejméně! :-). Jiné množství si může dovolit žena, která každý den běhá a potřebuje rychle doplnit energii. Jiné množství potřebuje žena, která celý den pracuje u PC...


Tohle musíš zvládnout sama a podle svého dne si dávku nastavit.


Všeobecně se cukru vyhýbej a energii doplňuj ovocem, rýží, těstovinou, kváskovým pečivem a dalšími potravinami, které obsahují pomalé sacharidy.
Na jaké nápoje si dávat pozor?

Jde hlavně o ochucené nápoje! Nenech se zlákat "průhledností" nápoje, protože i ty jsou ochucené a obsahují cukr. Problém je i s jogurtovými nápoji! I zde musíš koukat na složení, protože vychrtlá paní na obalu není zárukou zdraví :-(.Džusy jsou také nacpané cukry, takže buď hodně ředěný nebo vynech úplně. Třeba Hello džus pomeranč 1 litr obsahuje 26 kostek cukru.


Stačí ti to? To se pak opravdu můžeš snažit a stačí ti jedno balení "super" nápoje a hubnutí je v p..... (pytli).


Těch "super zdravých" nápojů je opravdu kopa a není v mých silách ti zde všechny vypsat. Čti prosím etikety a sleduj množství cukru!


A to nemluvím o nápojích pro děti! Grrr! Z těch se mi otvírá kudla v kapse. Třeba Kubík Waterrrr jahůdka obsahuje 7 kostek cukru! Proboha proč??? No jasně, když ono to těm dětičkám přeci tak chutná. Mňam! Uf! No nebudu se dál rozčilovat a jedeme dál :-).
Klientka Petra - 7 kg a ukryté cukry:

Jedna moje klientka (Petra 61 let) mi napsala: jídelníček měnit nebudu, protože mám tři děti a manžela! Vaření jen pro mě prostě nezvládnu. A sport nemám ráda, takže se bojím, že opravdu nezhubnu...


Napsala jsem jí, ať se pro začátek zaměří na nápoje a příjem cukru všeobecně. Po měsíci mi napsala, že má 7 kilo dole :-). No fakt!!! A to jen stačilo vyřadit nápoje s "ukrytým" cukrem.