Jak mlsat a nepřibrat?

Aktualizováno: 17. 8. 2021

Další z otázek, které mi chodí velmi často nejen od mých členek na DancaVideo.cz. Tato otázka mi chodí v různých verzích...

Jak mlsat a nepřibrat
Jak mlsat a nepřibrat

👯‍♀️ Ženy ve finále prostě chtějí vědět, kdy si mohou dát 🥞 dortíka, 🍫 čokošku, nebo čokoládový 🍩 koblížek a nepokazit si hubnutí :-).


Existuje totiž řešení a pravidla, která když dodržíš, tak ti tyto hříšné dobrůtky neuškodí a hubnutí si nepokazíš.


Je jasné, že se asi nejedná o nic super zdravého pro tvé tělo, ale to teď neřešíme… Jsme prostě jen lidé (ženy), kteří občas potřebují provést nějaký ten 😈 hříšek.


No a já ti chci pomoci, aby tyto prohřešky pro tebe měly co nejmenší následky. V článku bude slovo „dortík“ zastupovat všechny mlsky. Každý má rád něco jiného, takže si za dortík dosazuj svoje oblíbené – hříšné mlsání :-).5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


V mém fitness článku se dozvíš:

  1. Musíš to pochopit a máš vyhráno

  2. Kdy tedy mlsat a nepřibrat?

  3. Příklady z praxe

  4. Lze mlsat libovolné množství?

  5. Proč doporučuji svým členkám mlsat?

  6. Hlavně prosím s rozumem a důležitý závěr
1) Musíš to pochopit a máš vyhráno:

Ono je to strašně snadné :-). PŘÍJEM se musí rovnat VÝDEJ. Pokud zbaštíš dortíka a následně přijatou energii spálíš, tak ti přibírání nehrozí. Prostě musíš přijatou energii vydat. Co to znamená přijatá energie? Klidně tomu můžeš říkat kalorie nebo třeba porce, aby to bylo srozumitelnější :-D. Čím víc chceš mlsat, tím více se musíš hýbat, tečka!
2) Kdy tedy mlsat a nepřibrat?

Mlsat musíš v době, abys pak měla prostor na spálení těchto přijatých kalorií nebo být natolik aktivní, aby sis mohla dovolit mlsat „kdykoliv“.


Mým členkám na DancaVideo.cz tedy doporučuji zhřešit nejčastěji k snídani, protože je pak celý den na to kalorie spálit.


Můžeš samozřejmě zhřešit i kdykoliv přes den (né jen k snídani), ale následně musíš zase zbaštěné kalorie spálit.


Dobré je také si mlsání naplánovat před tréninkem. Pokud tě celý den honí mlsná na dortík, tak to zkus vydržet do cvičení.


Pár minut před cvičením si kousíček dortíka zobni (tím bys měla uspokojit touhu a chutě) a šup makat a cvičit. Věřím, že po cvičení už budou chutě fuč a ty máš tedy vyhráno :-).


Jsi velmi aktivní žena? Ráno jdeš běhat, dopoledne cvičíš jógu, odpoledne máš aerobi