Vánoční Smoothie s koňakem

Na Smoothie mám nejradši, že si jej můžeš připravit dle svých představ.

Oblíbené vánoční Smoothie s vaječňáčkem

Tyto moderní a velmi oblíbené nápoje mají tu výhodu, že si můžeš umixovat opravdu, cokoliv tě napadne.


Nejčastěji se Smoothie připravuje z ovoce, semínek, oříšků, mléka nebo vody.


Základ může také tvořit nejrůznější zelenina.


Aby bylo Smoothie opravdu super zdravé a výživné, tak se do mixéru k ovoci či zelenince přidávají nejrůznější zelené potraviny nebo proteinové prášky.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Já ti ale dnes prozradím 2 speciální smoothie s příchutí Vánoc. První vánoční smoothie bude vhodné i pro děti a druhé bude krapítek ostřejší a tudíž vhodné jen pro dospěláky.Návštěva bude čubrnět 😱

O Vánoce můžeš návštěvu překvapit speciálním cukrovím, novým bramborovým salátem, fit pomazánkou, speciálními jednohubkami... Ale takový Smoothie nápoj s příchutí Vánoc a ještě v ostrém kabátku... No myslím, že budeš za hvězdu ⭐️.1) 👶 Vánoční Smoothie pro děti:

  • 300 ml mandlového mléka (může být obyčejné nebo třeba kokosové mléko)

  • 2 jablka

  • půlka čajové lžičky namleté skořice

  • 1 polévková lžíce chia nebo sezamových semínek


Z jablíčka odstraň jádřinec a pokrájej na kousky. Vše dej do mixéru a řádné rozmixuj. Teď už jen sehnat brčko a můžeš předat dětem :-).
2) 🍹 Ostřejší vánoční Smoothie pro dospěláky:

Na obrázku to vypadá moc krásně, že? Dala jsem si také záležet :-). A počkej, až ochutnáš... Myslím si, že si vánoční Smoothie s vaječným koňakem zamiluješ ❤️.


  • 1x střední banán

  • 1x vanilkový jogurt (cca 150 g) nebo 1x Pribináček

  • 150 ml vaječného koňaku

  • půlka čajové lžičky namleté skořice

  • 70-80 ml vody

  • špetka muškátového oříšku


Všechny dobroty dej do mixéru a důkladně rozmixuj dohladka. Dozdobit můžeš celou skořicí nebo naaranžovat se svým vánočním cukrovým. Garantuji ti, že si ty i tvoje návštěva moc pochutnáte.


A že se v dospělácké verzi NEjedná vůbec o zdravou dobrůtku, ale pěknou kalorickou bombu? Jóóó, ani já nejsem dokonalá a omlouvám se, jestli jsem Tě zklamala. Ale neboj, já osobně to půjdu ráda vyběhat a vánoční svátky na mě ani nepoznáš :-).


🏃‍♀️ Chceš také začít běhat, ale ještě ses "nerozhoupala" nebo se bojíš, že budeš dělat něco špatně? Vyzvedni si můj e-book: Jak začít běhat a NEumřít - zdarma zde >Po vánočním smoothie ženy čtou:Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:Využij slevy 200 Kč na moje fitness kuchařky ZDE >


Budeš kupovat více mých knih, kuchařek, DVD nebo magnetek?

Ráda ti vše pošlu v jednom balíčku a ještě ti přidám 3 dárečky zdarma. Všechny knihy najdeš zde, DVD přímo tady a magnetky KDY to JÍST najdeš zde.


Máš doplňující dotazy? Napiš mi prosím na: Danca@nechcichybovat.cz

Tvoje online fitness trenérka Danča


5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >
4,756 zobrazení1 komentář