Nejlepší vánoční dárky pro fitness nadšence do 1 000 Kč

Ponožky, spodní prádlo a pyžamo jsou určitě super dárky, ale co se podívat na něco zajímavějšího. Snad ti mým fitness výběrem udělám radost. Mrkni na dárky do 1 000 Kč, které udělají každé fitnesačce radost.


Jooo a nezapomeň si vyzvednout můj dáreček pro tebe:5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Šungit:

Šungit je nejstarší minerál na planetě obsahující uhlík. Šungit očišťuje vodu od téměř všech organických i neorganických znečištění.


Podle posledních testů obsahuje balená voda chemii a dokonce i plísně! Už jen z logiky věci! Voda je balená v chemickém plastu, kde může docházet k uvolňování chemie do vody!


Já tedy čistou vodu už nějaký ten čas řeším tak, že se balené vodě snažím vyhnout, jak jen to jde. Natočím si vodu z kohoutku a použiji k filtraci šungit.


Já používám šungitovou drť, ale lze použít i celé kameny. Ten rozdíl v chuti si prostě musíš zažít! Mít doma zdravou a chutnou vodu jako z horské studánky nemusí být luxus jen pro mě :-). Návod, jak si připravit šungitovou vodu, čti zde a šungit si můžeš koupit zde >>>.

Sada na klíčení semen:

Určitě moc dobře víš, že naklíčená semena jsou přímo gejzírem zdraví pro tvé tělo.


Naklíčené = živé a velmi zdravé. Klíčící sada zajišťuje ideální podmínky při pěstování výhonků a klíčků a velmi snadno se udržuje. Klíčící sadu můžeš koupit ZDE >.Fitness šejkr:

Šejkr se ti určitě hodí na míchání nejrůznějších nápojů. Může jít o proteinové nápoje, sacharidové nápoje nebo třeba výborně poslouží k rozmíchání ječmene.


Právě na ječmen já fitness šejkr používám nejčastěji. Fitness šejkr můžeš koupit ZDE >Chytré fitness hodinky:

Já mám fitness hodinky moc ráda :-). Vím, kolik jsem ušla kroků, kolik kalorií jsem spálila, ale také vidím, kdo mi píše nebo volá. Informaci o tom, kdo mi píše nebo volá nejvíce oceňuji v autě nebo tam, kde mám mobil zahrabaný bůhví kde :-).


Přes hodinky můžeš také ovládat hudbu nebo použít zabudovaný mikrofon s reproduktorem a přes hodinky rovnou telefonovat a mobil přitom můžeš mít v batohu nebo kabelce.


Tyto hodinky jsou navíc odolné proti dešti a stříkající vodě!

Udělej si radost a fitness hodinky omrkni zde >


Magnetky KDY to JÍST:

Chceš rychle a zdravě hubnout? Chceš mít jistotu v tom, co a kdy jíst?


Při hubnutí je totiž volba a načasování jídla to nejdůležitější! Zkus jíst ovesnou kaši k večeři a uvidíš, jaká z tebe bude koulička :-). Všechny sady oblíbených magnetek můžeš omrknout ZDE >.

Fitness legíny na cvičení:

Legíny prostě frčí, navíc jsou praktické a ještě k tomu moc krásné :-). Pro mě jsou legíny jasná volba na cvičení, běhání, posilku a další aktivity. Omrknout legíny můžeš zde >.