top of page

Máš hluboko do kapsy, ale chceš jíst zdravě?

V dnešní době řada z vás namítne, že není zrovna snadné kupovat kila čerstvé zeleniny, ovoce, natož mix různých ořechů nebo semínek...

Máš hluboko do kapsy, ale chceš jíst zdravě?
Máš hluboko do kapsy, ale chceš jíst zdravě?

Né každá rodina si může dovolit nakupovat to "nejlepší".


Jak tedy postupovat, když není peněz nazbyt?
Řiď se ročním obdobím:

Kupuj sezónní ovoce a zeleninu, které obvykle tolik nestojí. Jablka, mrkev, pomeranče atd. jsou v zimním období obvykle dostupné potraviny.


Hodně vitamínů a minerálů v sobě ukrývá i obyčejná cibule nebo česnek. Mrkni také na článek: 4 podzimní rady na hubnutí, které tě asi nenapadnou zde.Získej moje ❤️ TOP 😋 recepty na zdravé večeře ZDE > Jsou ✅ zdarma a ženy je milují 😍.


Mražené je dobré:

Neboj se vyzkoušet mraženou verzi. Po čerstvých surovinách je mražená forma ta nejzdravější.Nezapomínej na luštěniny:

Maso můžeš nahradit fazolemi, protože jsou moc zdravé a určitě vyjdou levněji. Obsah bílkovin je parádní, takže se výměny určitě neboj. Mrkni na moje zdravé recepty z luštěnin zde.Dělej si smoothie:

Ohlídej si akce a nakup si zeleninu, ovoce, semínka a oříšky ve slevě. Výhoda smoothie je, že můžeš smíchat "cokoliv" a skoro pokaždé z toho vznikne parádní nápoj.


Nemusíš tedy kupovat suroviny na přesný nápoj nebo recept, ale ber jen ty v akci.


No a doma dej na svoje chutě a vytvoř si vlastní smoothie nápoj.


Mrkni na moje smoothie recepty zde.
Klíčící miska:

Určitě moc dobře víš, že naklíčená semínka jsou gejzírem zdraví pro tvé tělo. V podzimním a zimním období se klíčky a výhonky hodí nejvíce, protože je více obtížné sehnat čerstvou a kvalitní zeleninu i ovoce.


Já tuto super-levnou dobrotu považuji za nezbytnost a veliký dar pro tělo. Nejčastěji si klíčky a výhonky dávám na kváskový chléb s máslem ❤️. Samozřejmě je také můžeš chroupat i samotné, třeba u televize 👍.


Klíčky a výhonky se také výborně hodí do různých salátů či hotových jídel nebo smoothie. Zde se fantazii meze nekladou. Moje oblíbené misky na klíčení omrkni zde.
Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:Po levných a zdravých potravinách ženy čtou:Získej moje ❤️ TOP 😋 recepty na zdravé večeře ZDE > Jsou ✅ zdarma a ženy je milují 😍.

Jsem online fitness trenérka Danča Hájková a pomáhám ženám zdravě hubnout. Veškerou moji fitness tvorbu a aktuální slevy omrkni zde.


Pa Danča

3 133 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page