top of page

Zdravé jahodovo-kokosové Smoothie

Recept na jahodovo – kokosové smoothie ti prozradím ihned po mém povídání :-). Zdravé smoothie lze považovat za zdravé, pokud víš, kdy si ho můžeš dopřát. Pokud si myslíš, že ti zdravé smoothie pomůže samo o sobě zhubnout, tak na to rovnou zapomeň!

zdravé jahodové smoothie
zdravé jahodové smoothie

Dobře udělaná reklama tě může zmást! Stále se jedná o ovoce, akorát v jiném stavu.


Pokud si tedy dáš nálož zdravého, ovocného smoothie v pozdních večerních hodinách a přes den se skoro nehneš… Myslíš si, že jsi našla zázrak na hubnutí? No věřím, že si dovedeš sama odpovědět.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >>>


Zdravé smoothie si klidně dej, ale přes den a jako doplněk tvého pestrého zdravého jídelníčku. Smoothie je zdravé zpříjemnění tvého životního stylu, ale nejedná se „pilulku“ na hubnutí!!! Pohyb, pestrá strava a zdravá psychika je klíč ke zdravému životnímu stylu i hubnutí.
Co tě čeká s receptem na zdravé jahodové smoothie?

Doba kuchtění smoothie z jahod ti zabere cca 5 minut, z uvedených dobrůtek získáš 1 porci a zdravé jahodové smoothie ti z kapsy vyluxuje cca 28 Kč.

Výživové hodnoty jedné porce jahodového Smoothie:

  • Energie: 229 kcal

  • Bílkoviny: 6 g

  • Sacharidy: 51 g

  • Tuky: 3 g

  • Vláknina: 5 g


Co budeš na zdravé jahodové smoothie potřebovat?
Jdeme se pustit do zdravého jahodového smoothie (je to velmi snadné :-)

1) Jahody omyj, odstraň stopky a vhoď do mixéru. K očištěným jahodám přidej i zbylé suroviny (ovesné vločky, mléko, banán, javorový sirup nebo med).


2) Zapni mixér a mixuj dohladka. Přidat můžeš pár kostek ledu, abys měla jahodové smoothie jóóóó studené a osvěžující.


3) Pak už jen hotové smoothie nalévej do skleniček. Pokud si jahodového smoothie uděláš více, tak ti ale doporučuji spotřebovat jej do druhého dne, protože se velmi rychle kazí.


Pokud víš, že jahodový nápoj nestihneš vysosnout :-), tak si zbytek můžeš dát do mrazáku nebo udělat zmrzlinu.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >>>


Kdy je dobré zdravé jahodové smoothie pít?

Jak jsem psala, nejedná se o zázračný vynález usnadňující zdravé hubnutí. Určitě si jahodové smoothie můžeš dát k snídani, dopolední svačince nebo ihned po cvičení.


Jako samostatná snídaně také nic moc! V nápoji nejsou totiž skoro žádné bílkoviny. Když si ale ke smoothie z jahod dáš třeba bílý jogurt nebo tvaroh, pak se jedná o super zdravou snídani, kterou ti mohu vřele doporučit. Kombinuj a experimentuj - ahooooj Danča :-).
Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:
Po receptu na zdravé jahodové smoothie ženy čtou:14 762 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page