top of page

Pomazánka z nivy na jednohubky

Tuhle pomazánku z nivy na jednohubky si zamiluješ! Jedná se o zdravou a rychlou pomazánku, která je přímo stvořena na jednohubky.

Pomazánka z nivy na jednohubky
Pomazánka z nivy na jednohubky

Za moji rodinu mohu potvrdit, že se jedná o jednu z neoblíbenějších pomazánek na jednohubky. Konec povídání! Radši ti celý recept prozradím :-).


POZOR! Níže si vyzvedni fitness slevu 400 Kč, která ti dnes platí.

5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ. Fitness video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Co tě čeká s pomazánkou z nivy na jednohubky?

Celá Nivová pomazánka ti zabere asi třicet minutek a bude tě stát cca 85 kaček. Prozradím ti také s čím mi pomazánka z nivy mooooc chutná :-).
Co je potřeba sehnat na pomazánku z nivy na jednohubky:

  • 250 g polotučného nebo tučného tvarohu (proč je nízkotučné čti zde)

  • 60 ml mléka (polotučné, ale tučné není na škodu, věř mi!!!)

  • 60-70 g nivy

  • 15 g hermelínu

  • 10 g vlašských ořechů

  • Půl stroužku česneku a pepřPomazánka z nivy na jednohubky se výborně kamarádí s hroznovým vínem nebo mandarinkou. Samozřejmě nechci, abys to do nivové pomazánky zamíchala, ale tyto zdravé dobrůtky se hodí jako doplněk na vršek pomazánky na jednohubky.


Pokud ti kombinace pomazánky z nivy a ovoce nechutná, tak tě samozřejmě nenutím! :-) Další vylepšení jednohubek je na tobě :-). Můžeš přidat oříšek nebo zeleninku na ozdobu.


Jde se makat! Pomazánka z nivy na jednohubky rozhodně NEpočká!

1) Mléko, tvaroh, jemně pokrájenou nebo nastrouhanou nivu a utřený česnek v míse nebo mixéru důkladně rozmixuj.


2) Hermelín nakrájej na drobné kousky (nebo jak máš ráda) a rozsekej nebo pokrájej ořechy.3) Ořechy s hermelínem přidej do nivové pomazánky a důkladně promíchej.


4) Skoro hotovou pomazánku z nivy na jednohubky dochuť pepřem. Sůl v tomto případě nebude rozhodně potřeba. Nivová pomazánka je sama o sobě hodně slaná!


5) Finální zdobení: Vršek jednohubek si můžeš ozdobit, hroznovým vínem, měsíčkem mandarinky nebo oříšky či zeleninou.Kdy je dobré pomazánku z nivy na jednohubky baštit?

Nejde tak moc o pomazánku, ale o to, na co si pomazánku z nivy namažeš! Pokud se bude jednat o klasické jednohubky z pečiva, tak si tuto dobrůtku můžeš dopřát kdykoliv mimo večera.


Pokud ale nakombinuješ pomazánku z nivy na jednohubky se zeleninou a jednohubka bude ze zeleniny (třeba okurky), tak si tento zdravý recept můžeš dopřát i večer. Je to prosté! Kdo chce, zdravou variantu receptu si vždy najde :-).


Jsi na konci receptu s názvem „pomazánky z nivy na jednohubky“.

Svoje dotazy ohledně zdravých receptů, cvičení nebo hubnutí mi piš dolů pod recept do komentáře nebo na můj osobní email: Danca@vimproctojim.cz

Zdravým receptům ahoj - Danča.

Po receptu na pomazánku z nivy - ŽENY čtou:
47 809 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page