top of page

Květáková pomazánka se šunkou při hubnutí

Pozor ⚠️ jde o recept z mých fitness kuchařek zde: DancaKucharka.cz. Využij dnešní výhody a mrkni na 🎥 video představení kuchařek zde.

Zdravá květáková pomazánka
Zdravá květáková pomazánka

Pokud jsi i Ty (stejně tak jako já) človíček, který se nehodlá ve svém zdravém jídelníčku vzdát pečiva, tak určitě také stále vymýšlíš, co nového a zdravého si na něj hodit, aby to nebylo pořád dokola to stejné :-).


V tom případě musíš vyzkoušet můj ❤️ oblíbený zdravý recept.


Květáková pomazánka se šunkou je pro mne příjemné snídaňové zpestření :-).Získej moje ❤️ TOP 😋 recepty na zdravé večeře ZDE > Jsou ✅ zdarma a ženy je milují 😍.


Co budeš potřebovat ulovit na menší zdravou misku květákové pomazánky:

  • 200 g květáku

  • 200 g vysokoprocentní šunky

  • Jarní cibulku či šnytlík

  • 3 polévkové lžíce polotučného tvarohu

  • 1 čili paprička nakládaná (nemusí být)

  • Sůl, pepřA jdem na věc, květákovou pomazajdu zvládneš levou zadní:

1) Květák uvař doměkka, cibulku omyj. A pak už si připrav jen mixér a je to fofr.


2) Vhoď do něj uvařený květák, šunku, tvaroh, papričku a rozmixuj. Konzistence je na Tobě. Pokud by se Ti to zdálo moc tuhé nebo hrudkovaté, tak přidej tvaroh. Když to bude zase moc řídké (květák byl hodně nasáklý), tak přidej ještě šunku nebo další kousek květáku :-).


3) Cibulku si nasekej najemno, přimíchej ji do květákové pomazánky a nakonec dochuť solí a pepřem.


✅ Je to hračka, že?! :-) Květáková pomazánka je opravdu snadná dobrůtka. Pokud nemáš mixér, tak se to dá samozřejmě vše jen najemno pokrájet a smíchat třeba vidličkou.
Kdy je květáková pomazánka se šunkou vhodná k baště při hubnutí?

No, samotná květáková pomazánka samozřejmě kdykoli :-).


Ale to pečivo je při hubnutí průšvih, takže doporučuji určitě jen v dopoledních hodinách. Já osobně mám ráda květákovku na nasucho udělané topince z kváskového chlebíku.


Svoje dotazy ohledně zdravého hubnutí posílej na můj Email: Danca@nechcichybovat.czPo zdravé květákové pomazánce ŽENY čtou:Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:
Víš, jaká je nejčastější chyba při hubnutí? Baštíš sice zdravé potraviny a vyhýbáš se těm nezdravým.... ALE ty zdravé jíš ve špatnou denní dobu, takže nikdy nemůžeš zhubnout.


Ovoce, vločky, rýže a další na sacharidy bohaté potraviny, jíst večer prostě nemůžeš. Mým klientkám hodně ❤️ pomáhají moje magnetické kartičky KDY to JÍST.


Ahoooj Danča 🙋‍♀️


Získej moje ❤️ TOP 😋 recepty na zdravé večeře ZDE > Jsou ✅ zdarma a ženy je milují 😍.
11 236 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page