top of page

Fitness pudinkový koláč

POZOR! Níže najdeš i video recept na tento zdravý koláč.

Recept na zdravý fitness koláč
Recept na zdravý fitness koláč

To Ti tak jednoho dne honila Lukyho (to je můj manžel) mlsná a jak jsem přišla z procházky domů, tak mi hrdě hlásí, že jde péct nějaký fitness pudinkový koláč.


No dovedeš si představit, jak to dopadlo :) Samozřejmě se nejvíce cení snaha, je to moje šikulka veliká, ale tolik otázek mým směrem a tolik nádobí…


Ale co! Nejdůležitější je ten labužnický výsledek :-). Úplně dole pod receptem najdeš i video recept, mrkni na to.✅ Chceš začít 🏃‍♀️ běhat nebo 🚀 rychle chodit? Protože víš, že je to TOP na 🔥 hubnutí? Jak začít běhat a NEumřít si ZDARMA vyzvedni ZDE >Co tě čeká s mým receptem:

Fitness pudinkový koláč o průměru cca 25 cm Ti zabere 90 minut času a vyjde přibližně na stovečku :-).
Co budeš na zdravý fitness koláč s pudinkem potřebovat?

 • 100 g jemných ovesných vloček

 • 100 g špaldové mouky

 • 2 vejce

 • 2 polévkové lžíce kakaa

 • 1 čajovou lžičku prášku do pečiva

 • 2 polévkové lžíce medu

 • 2 polévkové lžíce kokosového oleje

 • 150 ml vody

 • 1 odměrku vanilkového proteinu (nemusí být) Já použila tento proteinový prášek

 • 750 ml polotučného mléka

 • 2 polévkové lžíce třtinového cukru

 • 2 pytlíčky pudinku – já použila Matcha pudink s ananasovou příchutí bez lepku. Tento pudink si můžeš zakoupit zde.

 • Hrst nasekaných mandlí

 • Banán či jiné ovoce

 • Dortovou formu o průměru 25 cm
Připrav si zástěrku jako můj Luky, chop se ingrediencí a hurá na fitness koláč s puďasem:

1) V míse smíchej ovesné vločky s moukou, kakaem, proteinovým práškem a práškem do pečiva. Přidej 2 lžíce rozehřátého kokosového oleje, med a vodu.


2) Odděl si bílky od žloutků, z bílků se špetkou soli vyšlehej v druhé míse sníh. Žloutky přihoď do první mísy k vločkám a ostatním ingrediencím, pořádně vše promíchej a na závěr pomalu vmíchej sníh z bílků.


3) Dortovou formu si vymaž olejem a vysyp moukou nebo použij pečicí papír. Hotové těsto na koláč do ní vlij. Pokud by těsto bylo moc řídké, tak klidně přidej ještě vločky a když by naopak bylo moc husté, tak přilij trošku vody :-). Fitness korpus koláč peč v troubě předehřáté na 180°C cca 12 minutek.


4) Mezitím do kastrůlku nalij 600 ml mléka a dej vařit na sporák. Zbylých 150 ml mléka nalij do hrnečku, přidej pudinky a cukr a pořádně rozmíchej. Až se mléko v kastrůlku pořádně zahřeje (nemusí úplně vřít), pomalu a za stálého míchání metličkou přilévej rozkverdlaný pudink. Stáhni plamen a pudink míchej do zhoustnutí.


5) Po 12 minutách pečení fitness korpusu ho vyndej z trouby, nalij do něj hotový pudink, navrch fitness koláče rozlož pokrájený banán na kolečka a posyp rozdrcenými mandličkami. Fitness pudinkový koláč dej dopéci do trouby na dalších 30 minut a bude hotovo :-).
No a kdypak si můžeš dovolit pudinkový koláč baštit?

Ač je fitness pudinkový koláč zdravý sebevíc, pořád je to, chtě – nechtě, kalorická a sacharidová bomba, takže fitness koláč přichází v úvahu jedině ke zdravé snídani či dopolední svačině.


Výjimkou jsou dny, kdy si dáváš pořádně do těla, tam bych přimhouřila očko a odpolední kávičku si můžeš malým kouskem fitness pudinkového koláče obohatit :-).


Jsi na konci receptu na oblíbený fitness koláč s pudinkem.


Můžu říct, že Luky mě nakonec krásně překvapil a po tom, co jsme si pořídili myčku nádobí, už mě ani ta hromada z pečení fitness koláče nerozhodila :-).


A tahle fitness pudinková dobrota nakonec obešla celou rodinu s velikým úspěchem.
Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:
Po fitness pudinkovém koláči ženy čtou:Foto a video recept fitness pudinkového koláče Danča Hájková.26 780 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page