top of page

Zdravý jablečný koláč bez mouky

Vyzkoušela jsem opravdu spousty fitness dia receptů na jablečný koláč bez mouky, ale tento se mi osvědčil nejvíce. Recept jsem si trošičku upravila, aby nevyšel draho a zároveň si zachoval svoji fitness "zdravost" a jednoduchost :-). Můj jablkový koláč je opravdu snadný a super rychlý, takže ho zvládne opravdu každý za pár minut.


Můj jednoduchý jablečný koláč je bezlepkový, takže si jej mohou dopřát i lidé na bezlepkové dietě. Koláč je i vegetariánský, takže pokud jsi vegetariánka, tak ti přeji dobrou chuť.

Fitness jablečný koláč bez mouky
Fitness jablečný koláč bez mouky


Co tě čeká s receptem na zdravý jablečný koláč bez mouky?

Celý fitness jablkový koláč ti zabere asi 26 minut, z uvedeného množství si vykouzlíš jednu koláčovou formu (což je asi 8 porcí) a z kapsy ti uteče asi 56 Kč.
5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >>>Výživové hodnoty celého jablečného koláče bez mouky:

 • Energie: 830 kcal

 • Bílkoviny: 32 g

 • Sacharidy: 117 g

 • Tuky: 31 g

 • Vláknina: 18 g
Na jablečný koláč bez mouky si prosím sežeň:


Na spodek jablkového koláče:

 • Jednu celou vaničku polotučného tvarohu (proč je nízkotučné špatné)

 • 2 polévkové lžíce medu nebo javorového sirupu

 • 4 polévkové lžíce polotučného nebo tučného mléka

 • Perníkové koření (dala jsem půlku kávové lžičky)Na vršek jablkového koláče:

 • 4 středně velká jablka

 • 2 polévkové lžíce medu nebo javorového sirupu

 • Špetku muškátového oříšku

 • Pár kapek citronu

 • Skořici (dala jsem půlku kávové lžičky, pokud máš ráda, tak si přidej)

 • Vlašské ořechy (větší hrst)
Můj jablkový koláč bez mouky zvládneš levou zadní:

1) Vezmi svoji oblíbenou mísu, ve které si vytvoříš spodek zdravého jablečného koláče. V míse smíchej všechny suroviny (tvaroh, med, mléko a perníkové koření) a vyšlehej v kompaktní hmotu.


2) Vymaž si koláčovou formu nebo použij pečící papír a do připravené formy dej vyšlehané "těsto", které sis připravila v bodu jedna. Tento spodek jablečného koláče peč v troubě asi 13 minut na 220 stupňů.


3) Teď je na řadě vršek jablečného koláče. Do hrnce přijdou oloupaná a pokrájená jablka, med, kapky citronu, skořice a muškátový oříšek. Tuto jablečnou směs ještě podlij vodou (jen trochu), abys pokrájená jablka rozvařila. Mezitím, co budeš jablka rozvařovat, tak si nasekej vlašské ořechy a přidej je do hrnce k jablečné směsi.


4) Rozvařenou jablečnou směs poté nalij na upečený spodek koláče a dej ztuhnout do lednice. Já jsem si na svůj kousek, který vidíš na obrázku dala ještě "bobek" tvarohu, který mám moc ráda. Zajímavé je i vršek koláče posypat chia semínky :-).
Kdy si můžeš fit zdravý jablečný koláč bez mouky dopřát?

Můj koláč s jablky ti mohu doporučit ke zdravé snídani, dopolední sváče nebo někde kolem oběda. Můj koláč je sice fit a zdravý, ale stále ti dodá energii, kterou musíš vhodně kompenzovat. Pokud jsi tedy žena aktivní, tak se nemusíš vůbec bát a jeden kousek si dopřej i k odpolední kávě.


Přes den ses moc nehýbala a chtěla by sis koláč bez mouky dopřát k večeři? Tak tě asi zklamu! Jablečný koláč si přesuň k snídani a večer si radši dej: grilovaného pstruha, pečenou červenou řepu nebo zdravě zapečenou cuketu.
Po receptu na jablečný koláč bez mouky ženy čtou: 

Chceš také zažít fitness proměnu?


Nabízím ti kompletní péči v podobě velmi oblíbeného fitness členství pro ŽENY.


Tvá akční S L E V A 400 Kč platí poslední dny!


Tvoje fitness Danča ❤️

 


Recept na zdravý jablečný koláč bez mouky
Recept na zdravý jablečný koláč bez mouky

51 479 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

1 comentario

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
Obtuvo 5 de 5 estrellas.

Super

Me gusta
bottom of page