Zdravé banánové sušenky

Zdravých sušenek už jsem pár vyzkoušela. Máme je totiž moc rádi. Není nad domácí banánové

sušenky, protože všechny ty sušenky z obchodu jsou čím dál víc nacpané cukrem, vysušené a nejde opomenout cena – roste do neskutečných výšin.


Když si vzpomenu na kakaové věnečky u babičky, když jsem byla malá, dodnes se mi vybaví jejich chuť. Dnes, když do něho kousnu, tak vlastně nechápu, co to jím za tvrdou, vyschlou hmotu, kde marně čekám chuť kakaa…. A proto tě zvu na mou výrobu úžasných domácích a zdravých sušenek z banánů.Oblíbené 🎁❤️ magnetky KDY to JÍST můžeš omrknout ZDE >


Co tě čeká s vyráběním zdravých banánových sušenek?

Moje banánové sušenky ti zaberou asi 50 minut (záleží na tvé mrštnosti :-)), vydáš zhruba 65 korunek a upečeš si asi 2 plechy sušenek z banánů.Kalorické hodnoty všech banánových sušenek dohromady:

 • Kalorie: 3250 kcal

 • Bílkoviny: 41 g

 • Sacharidy: 344 g

 • Tuky: 193 g

 • Vláknina: 42 gTak neváhej a na sušenky z banánů si pořiď si tyto suroviny:


 • 2 zralejší banány

 • 350 g celozrnné mouky

 • 200 g kvalitního másla

 • 6 polévkových lžic medu

 • 1 čajovou lžičku prášku do pečiva

 • kokos na obaleníA můžeš se do pečení banánových sušenek vrhnout!

1) Do mísy si nasyp mouku, přidej nakrájené rozměklé máslo, nakrájené měkké banány a přilij

med. Základ na sušenky promíchej vařečkou, vyklop si na vál a rukama propracuj těsto.


2) Začni uždibovat kousky a z každého vykoulej v dlaních kuličku a tu rozplácni. Banánové placky obal v misce s kokosem z obou stran.


3) Předehřej si troubu a na plech si připrav pečicí papír. No a na něj už jen pěkně skládej placaté

budoucí sušenky obalené v kokosu.


4) Zdravé banánové sušenky budeš péci na 180 stupňů asi na 10 – 15 minutek. Hlídej si čas a sušenky si kontroluj, ať je nespálíš (jako já). Už ti voní kuchyň jako o vánocích?🥥🥑 🍎 Oblíbené zdravé snídaně si zdarma vyzvedni ZDE > 🌞


Kdy si můžeš dopřát tuhle dobrotu – banánové sušenky?

Tyhle skvělé domácí sušenky jsou dobrotou převážně ke zdravé snídani a dopolední svačině. Pěkně k rannímu čajíčku nebo kakajíčku :-). K večeři a před spaním si na tyto sušenky musíš nechat zajít chuť! Pokud chceš tedy hubnout :-).


Moje zdravé banánové sušenky si také můžeš dopřát před nebo ihned po cvičení. Banánová sušenka ti také přijde vhod na výletě nebo při delší cestě autem. Šup se sušenkou do krabičky a zdravou sváču máš na světě :-). Tyto sušenky můžeš bez obav zařadit do svého zdravého jídelníčku i při hubnutí. Jen pozor, abys dodržela správnou denní dobu!


Jsi úplně na konci mého receptu na zdravé banánové sušenky:

Jsem přesvědčená o tom, že až si moje banánové sušenky jednou zkusíš, už se nebudeš v obchodě natahovat po těch zbytečně předražených a ještě ke všemu nedobrých sušenkách v regálu.


Vždyť na internetu najdeš spousty zdravých receptů na různě ochucené domácí výtvory – s ořechy, sušeným ovocem, čokoládou… akorát je nebudeš mít v tak krásně lákavém obalu :-).

P.S. Obal nebude potřeba, jelikož zdravé banánovky s kokosem zmizí rychlostí blesku :-).Po zdravých banánových sušenkách ženy čtou:
Co jsem pro tebe napsala a natočila ❤️ zdravého ❤️:

#️⃣️ Příbuzná témata ke zdravým banánovým sušenkám: #banán #sušenkyMůj recept na zdravé sušenky z banánů určitě sdílej - budu za to moc ráda ❤️. Klikni na jedno ze sociálních tlačítek a sdílej sušenkový recept pro své přátele. Ahoj - tvoje online fitness Danča.

4,843 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše