NEhubneš, protože špatně chápeš 7 pravidel hubnutí

V článcích i videích neustále vysvětluji nějaká pravidla zdravého hubnutí.

7 chyb při hubnutí
7 chyb při hubnutí

Často jsou ale špatně pochopena nebo dokonce brána jako dogma a přes to vlak prostě nejede.


Ono to lze pár dní vydržet, ale rozhodně né dlouhodobě, což je špatná cesta, protože zdravé hubnutí je o dlouhodobé změně...


Níže najdeš 7 pravidel, která nejspíš špatně chápeš nebo jde spíše o 7 nejčastějších chyb při hubnutí. V posledním bodě (3 drobnosti) ti také prozradím, proč mě můžeš načapat v cukrárně 😅.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Vše na 100 %

Snažíš se vše změnit a dělat na 100% správně. Nelze ze dne na den překopat jídelníček a zařadit nový pohyb. Jen ti z toho hrábne nebo to vydržíš týden a pak se vrátíš do starých kolejí. Zde platí dětské krůčky. Přidej jen pohyb a jídelníček řeš za měsíc. Můžeš změnit snídaně a zbytek za měsíc. Dělej změny, které zvládneš držet dlouhodobě a zároveň tě moc neprudí 😉.


Mrkni také na článek: Jak ze zdravého hubnutí NEudělat vlastní pohřeb?Fit potraviny

Fit, light a super zdravé. Nenech se napálit reklamou nebo obalem. Krabice fit light super banánové musli za strašnou cenu s obrázkem fitnessky 😃 Nic zdravějšího již nemůže být. A co si koupit vločky a banán. Snaž se baštit základní potraviny a né fit tyčinky, nápoje nebo jogurty složené z desítek přísad.


Mrkni také na: 7 zdravých potravin, které ti škodíPřehnaný cíl

Zhubnout za měsíc 20 kg a k tomu začít 3x týdně běhat. Pokud se bude termín blížit a ty uvidíš, že výsledky nejsou ideální, tak se ti všechny plány budou hroutit a na vše hodíš bobek. Co si dát za cíl 2 kg za měsíc a když se mi povede 1x týdně vyběhnout, tak si to zapíši a pochválím se.


Mrkni na moje video: 😱 Najdeš se ve videu? Tak to ZÍTRA začni jinak. Prokletí osobní váhy.3 "drobnosti"

To nejdůležitější (psychika, spánek a pohyb).

Pokud není psychika ideální, tak krom stravy a cvičení musíš řešit svoji psychiku. Tělo je chytré a před negativem si vytváří “tukový štít”, který ho brání.