top of page

Jak se 👟 NAKOPNOUT cokoliv dělat? Motivační video

Video pro ❤️ ženy, které potřebují nakopnout ke cvičení nebo cokoli dělat. Dnes to spolu konečně rozlouskneme!🤔


Jak se dokopat něco dělat, když se mi strááášně nechce...toť další z otázek, které řeším snad pořád jak v emailech nebo v mé motivační skupině ZDE a navíc jsem to sama prožila.


Energie došla a jednoduše prostě nebyla😔. Myslím, že si to zažije snad každá z nás a já Ti ve videu dám 2 pohledy na věc a třetí "nouzovku".


Vzhledem k tomu, že už jsem dokázala mnohdy nemožné, jak mi také píšete 😍, že se zvedly z gauče úplné lenochodky s nechutí k jakémukoli pohybu, 70ti leté babičky od čtyř vnoučat, které trápila spousta zdravotních neduh, tak věřím, že to dokážeš i Ty!!!


A nejde vůbec o mé členství na DancaVideo.cz 😜 Jde o celkovou změnu v životě, kterou bys třeba ráda udělala a nejde to. Nečekej ode mne kouzelné 💊 pilulky, ani mazání medu kolem pusy, ale zato upřímnost a vlastní zkušenost.

Moje členka Janička 61 let ❤️

Členka Janička Poláková z Ústí 61 let to dokázala. Brala mě jako poslední šanci a za několik měsíců mi přišla tato fotka. Prostě stačí začít, chtít a nevzdat to... Přidej se také zde: Danča členství pro ženy. Získáš tak úplně stejnou příležitost jako Janička.Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:


Ženy po motivačním videu čtou:


5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >
5 921 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

3件のコメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
hannah hannah
hannah hannah
4月05日
  • Navigating the process of how to drop a protective order in virginia can be daunting. Our knowledgeable attorneys are here to help. We'll guide you through the steps, advocate on your behalf, and work towards a resolution that meets your needs.

いいね!

hannah hannah
hannah hannah
4月02日
  • Don't face traffic charges alone in Botetourt, Virginia. Our dedicated traffic lawyer botetourt va

  •  is here to assist you with expert legal advice and representation, ensuring the best possible outcome for your case.

いいね!

hannah hannah
hannah hannah
3月27日
  • Facing DUI charges in Winchester, VA? Trust our skilled dui lawyer winchester va to provide aggressive defense strategies focused on protecting your rights and future.


いいね!
bottom of page