Jak posílit zdraví v zimě?

Aktualizováno: 9. 2. 2018

V zimním období by ses měla zaměřit na posílení imunity. Mám pro tebe několik snadných, ale za to účinných tipů:Pravidelně se hýbej:

Fyzická aktivita o přiměřené intenzitě (chůze, běh, posilka atd...) napomáhá posílení imunitního systému. Je vědecky dokázáno, že pravidelně sportující lidé bývají mnohem méně nemocní.


🥥🥑 🍎 Oblíbené zdravé snídaně si zdarma vyzvedni ZDE > 🌞


Barevná véča:

Snaž se, aby tvůj "zimní jídelníček" obsahoval červené, žluté a oranžové druhy zeleniny a ovoce. Tyto potraviny jsou zdrojem cenných antioxidantů, jako například vitamin C, který posiluje tvoji odolnost vůči nemocem.


Zařaď do svého zdravého jídelníčku jablka, cibuli, sladké brambory, mrkve, cizrnu a jáhly.

Vyzkoušet můžeš moje recepty: Cizrna s lilkem, luštěninové karbanátky z cizrny, cizrnové mlsání k TV, jáhly se zeleninou, jáhly na sladko nebo mandlovo kokosové kuličky z jáhel.Šup do pelechu:

Nedostatek spánku vede k navýšení hladiny kortizolu a tento "stresový" hormon je často spojován s přibíráním na váze. Snaž se proto chodit do pelechu v takovou dobu, aby sis mohla dopřát cca 8 hodin klidného spánku. Určitě i mrkni na můj článek: Jak na zdravý spánek >ŽENY 💃, které čtou o zdraví v zimě u mě NEjčastěji kupují ❤️ :
  1. Fitness členství pro ženy (dnes sleva 400 Kč) >

  2. Zdravotní video cvičení na míči >

  3. Magnetické kartičky KDY to JÍST >Po posílení zdraví v zimě ŽENY čtou:


Příbuzná témata k posílení zdraví v zimě: #imunita #zdraví #zimaUrčitě zdravě zimní článek SDÍLEJ, budu za to moc ráda :-). Tvoje fitness Danča.


202 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše