top of page

2. video díl, na mateřské do formy, fitness Danča Hájková

Ve druhém díle mého běhacího video deníku Tě v rychlosti seznamuji s naší výbavou a přiznávám svou 😡 katastrofální tepovou frekvenci při běhu 🚶‍♀️. Video najdeš níže 👇

2 video díl - na mateřské do formy, běh se psem
2 video díl - na mateřské do formy, běh se psem

Jediné, co vlastně nezmiňuji je to, ze téměř po celou dobu na Fíbí mluvím, takže věřím, že v tom tempu je ta vysoká tepovka i tím.
Takže jen ve shrnutí:

  • Fíbí má na sobě postroj od značky Non-stop.

  • Je připevněná ke mně neznačkovým odpruženým vodítkem 2m dlouhým.

  • Já používám sedák od firmy Non-stop.

  • Vše dohromady vyšlo něco málo pod 3 000 Kč.

  • Na trasování a záznam trasy mám nejraději aplikaci v telefonu Endomondo, kde mne můžeš vidět pod mým jménem Dana Hájková.

  • Tep mi měří jen hodinky Apple watch, takže data mohou být také neúplná oproti tomu, když se použije hrudní pás samozřejmě.


O všech věcech se postupně víc rozpovídám a rozepíši v dalších dílech. Nechceš přijít ani o jeden díl (na mateřské do formy)? Odebírej můj osobní fitness deník zde. Samozřejmě je zcela zdarma ✅.


Pro všechny začátečníky běhu se psem doporučuji zakoupit knihu Běhej se psem, kde najdeš úplně všechno, co jen se můžeš dozvědět!


Doporučuji se rovněž podívat na stejnojmenné webovky www.behejsepsem.cz


Tvoje online fit trenérka Danča HájkováPřehraj si druhý video díl - na mateřské do formy/běh se psem 👇5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:Po druhém běhacím videu ženy čtou:
Jsem tvoje online fitness trenérka Danča Hájková. Mrkni na moje zdravé recepty, domácí cvičení nebo mi napiš na můj osobní email: Danca@nechcichybovat.cz


Zažij také vytoužené hubnutí ❤️. Získej fitness členství pro ženy zde.

Danča 🙋‍♀️

249 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page