top of page

Stepper způsobí velký zadek


Stepper způsobí velký zadek...

Jestli už jsi někdy slyšel/la tuto větu, tak mám pro Tebe dobrou zprávu, protože ji nemusíš brát vůbec vážně :-)

Rozhodně se neboj, že Ti cvičení na Stepperu vytvoří velký a svalnatý zadek, protože to souvisí se stavbou svalů, způsobem tréninku a výživou.

Kosterní svaly jsou tvořeny dvěma druhy svalových vláken. Jeden druh zajišťuje jejich vlastní sílu svalu, a je proto schopný se přizpůsobovat pravidelné zátěži a také nabývá na objemu. Tento typ svalových vláken tvoří například biceps.

Další typ svalového vlákna je zase uzpůsoben k vytrvalostnímu výkonu, není proto schopen výraznějšího zvětšení.

Cvičení na Stepperu je převážně vytrvalostní sport a svalová vlákna pro sílu využívána nejsou. Ani pravidelný trénink na Stepperu nijak výrazně nezvětší svalová vlákna hýžďových svalů, proto také nemůže způsobit zvětšení zadku.

Pokud ale toužíš po krásném, zaobleném a výraznějším zadečku, který je třeba u fitnessek jednou z velkých předností, musíš tomu přizpůsobit trénink!

Je potřeba najít správné cviky v posilovně a naučit se hlavně správnou techniku cviku, takže nejlépe pod vedením někoho zkušenějšího nebo třeba osobního trenéra.

Určitě také budeš muset navýšit zátěž a zlepšit svou stravu, která by měla být sestavená s velkým množstvím převážně bílkovin a pomalých cukrů.

Tréninky přímo pro tebe:

Video tréninky na doma + překvapení najdeš zde: www.DancaVideo.com


1 542 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page