top of page

Opravdu lepší Pribináček? Sama jsem překvapená

Většinou v mých článcích a příspěvcích upozorňuji na 😡vychytralost výrobců. Tu ⬇️ zmenší obsah potraviny, ale obal zůstane.

Tvarrrohový Pribináček
Tvarrrohový Pribináček

Na obal přibude nápis méně tuku, ale o přidaném cukru ani zmíňka. Takových triků je spousta a bohužel prodávají stále hlavně reklama a obal.

Dnes to bude jiné. Chci 😍pochválit mlékárenskou firmu z Přibyslavi, která jde správným směrem.


Postupně mění obaly a používají ty ekologické, ale hlavně mění složení tradičních dobrůtek jako je Pribináček. Ubývá cukru a zvyšuje se podíl bílkovin.

Ještě krátce k obalům:

Teď frčí být eko a je to jen dobře. Farmářské mléko od společnosti Moravia již používá eko obal Pure-Pak, který je 100% biologicky rozložitelný a jde o nejvíce eko karton na trhu.

Část zisku z prodeje obalů je věnován na záchranu lesů.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Teď již k Pribináčkovi:

Firma Savencia vedle tradičního Pribináčka vyrábí Pribináček Tvarrrohový, který je zdravější.


Tato lepší verze má méně cukru a obsahuje více bílkovin. Cukr byl snížen o 30% a podíl bílkovin vzrostl o 30%.


To je již hezký rozdíl, nemyslíš? Dokonce mi ten nový, zdravější přijde chutnější než zažitá klasika.
Můj závěr:

Ochutnej nového Pribináčka, jestli tobě a dětem bude chutnat, pokud je to vaše oblíbená laskomina, bez které se neobejdete. Já rozhodně novou verzi doporučuji oproti klasice, kterou můžeš koupit třeba v Tescu.


5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >

Že existují ještě ♥️ lepší potraviny? Jako tvaroh ochucený medem, ovocem nebo semínky a oříšky? No jasně, že jo 😉. Pokud ti ale chutná a nejíš 9 kelímků týdně, tak proč si jej odpírat. Každý máme svoje mlsky, na které se těšíme a hubnutí přeci neznamená ihned STOP všemu...Já svým 🤗 členkám na www.DancaVideo.cz vždy říkám, že hubnutí musí být v pohodě a postupné.


Někdo moje jídelníčky použije za měsíc, někdo za týden a někdo nikdy…


Často stačí jen držet moje cvičební plány a vůbec není nutné držet striktní dietu.

Časem třeba ♥️ přijdeš na to, že když změníš jen snídaně, tak se přes den cítíš lépe, máš více energie, máš lepší náladu a zlepšuje se ti pleť… Pak se totiž dostaneš do fáze, že zdravou stravu držet NEmusíš, ale chceš, protože jsi “ochutnala” změnu a lepší pocit…No já se zase rozepsala. Neboj, už končím 😅. Pokud chceš členství zkusit, tak mrkni na moje fitness členství pro ženy zde.


Měj se krásně a zkus nového Pribináčka. Fit Danča Hájková

Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:Po článku o zdravém Pribináčku ženy čtou:🤗 sdílej - lajkuj - odebírej

Budu moc ráda, když provedeš nějakou akci. Je to pro mě znamení, že má moje tvorba a snaha smysl. Moc ti za to děkuji a vážím si tvé akce. Vše je samozřejmě ZDARMA ✅.

5 927 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page