top of page

Jaké diety ti způsobí obezitu?

Která z diet funguje 👀 nejlépe a se kterou se zhubne nejvíce kilogramů? Opravdu dostávám tisíce dotazů na téma nejlepších diet... Bohužel lze z čeho vybírat a můžeš si tak vyzkoušet zajímavé experimenty.


Tyto hokusy pokusy většinou končí velmi 😭 špatně a pak tyto vědkyně dávám dohromady...

Dieta a Danča Hájková
Jaké diety ti způsobí obezitu?

Můžeš zkusit dietu od známé osobnosti, od sousedky nebo si nějakou speciální najít na internetu nebo v ženském časopise.


Která je ale ta nejlepší?


Musím ti na rovinu říci, že žádná dieta svým způsobem nefunguje a jen si zajistíš přibírání tukových zásob!5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


Důležité body dietního článku:

  • Proč ti všechny diety způsobí tloustnutí?

  • Kdy dieta funguje?

  • Jakou "dietu" doporučuji já? A za jakých podmínek? DNES za 69 Kč.

  • Proč moje ženy hubnou? V čem je moje "kouzlo"? A co mi ženy píší?

  • Sacharidové vlny nebo členství? Tady je správné řešení ✅


Proč ti všechny diety způsobí tloustnutí?

Je to strašně snadné. Žádnou dietu nezvládneš držet doživotně. No a jakmile ji přerušíš a je jedno jestli za měsíc nebo 3 roky a vrátíš se ke svému jídelníčku, tak přibereš 🚀 raketovou rychlostí.


A je úplně jedno, jakou dietu si vybereš. Jednou přijde konec, ty se vrhneš na svoji klasiku a během pár dní máš vše zpět.


Tímto šokem dáš svému tělu pěkně zabrat a můžeš očekávat i nějakou tu nemoc.


Většina diet je založena na separování určitých potravin.


Když vyřadíš ze svého jídelníčku třeba maso, tak během pár dní můžeš pociťovat studené ruce a nohy. Vyskytnou se ti třeba i deprese...


Jakmile totiž nedodáš tělu všechny potřebné živiny (sacharidy, bílkoviny, tuky, vitamíny a stopové prvky), tak se to někde projeví.


Diety a vystředí styly stravování tvému tělu na 100 % neprospějí. Jen si tím zajistíš obezitu a zdravotní komplikace.Kdy dieta funguje?

Dietu lze využít, pokud víš, co na 100 % děláš a máš to správně vymyšlené. Různé diety lze využít při speciálních příležitostech nebo v případě, že potřebuješ rychle zhubnout. Před focením, závody, svatbou atd...


Musíš ale opravdu vědět, co na 100 % děláš!

  • Určíš si přesně začátek a konec diety.

  • Víš, že v tomto období budeš mít na vše čas i klid.

  • Půjde o dietu sestavenou odborníkem s možností konzultace.

  • Po ukončení diety máš vymyšlený přechod na zdravý a pestrý jídelníček, který nezpůsobí nabírání (zase od odborníka + konzultace).

  • Budeš pod dohledem trenéra nebo lékaře, abys mohla řešit zdravotní i psychické problémy.Jakou "dietu" doporučuji já? A za jakých podmínek?

Jedinou dietu, kterou doporučuji jsou sacharidové vlny pro ženy. A je to jen proto, protože jsem si tuto dietu sama několikrát vyzkoušela a mám s ní velmi dobré zkušenosti.


Pokud si mnou sestavenou dietu zakoupíš (dnes ti platí mimořádná sleva z 210 Kč na 69 Kč), tak získáš přesný návod, jídelníček i můj dohled.


Nemůže se tak stát, že bys dělala něco špatně a po ukončení přibrala zhubnuté kilogramy zpět.


Moje sacharidové vlny fungují opravdu velmi rychle a první výsledky vidíš během pár dní. Na rovinu ti řeknu, že nejde o snadnou dietu a je třeba se dobře připravit! Vše popisuji přímo v návodu. Moje sacharidové vlny pro ženy můžeš získat zde.


Já tuto dietu používám před focením nebo závody, kde potřebuji zhubnout čistý tuk, a to velmi rychle.Proč moje ženy hubnout? A v čem je moje "kouzlo"?

Moje ženy v mém fitness členství pro ženy hubnou, protože jdu přirozenou a zdravou cestou. Žádné diety ani ničivé a náročné cvičení nečekej. Chci, aby šlo o hubnutí s úsměvem, a hlavně v klidu ❤️.


Moje ženy ve členství motivuji, chválím a povzbuzuji 👍.


Jídelníček je složen z běžně dostupných surovin a cvičení je odstupňované od úplných začátečnic, které znají pohyb jen z TV 📺, až po aktivní sportovkyně 🏃‍♀️.


Mým členkám je od 19 po 78 let, a dokonce mám dvě členky, kterým je 81 let! No a jde to 😍. Myslím si, že foto proměny a pochvalné emaily a dopisy hovoří za vše ❤️.


Všechny foto i psané recenze najdeš zde a některé jsem ti přepsala níže 👇👇👇.Miroslava mi napsala:

Ahoj, pořád jsem hledala cvíčo, co by mě takzvaně nakoplo. Nikdy jsem nevydržela. Na tvé cvičení se vždy těším. Cm jdou krásně dolu :-D a když je cvičení jen na 10 min., tak si přidám další den kdy je 30 minutovka. Dančo, chci ti poděkovat, protože jsi mi změnila život, začala jsem myslet také na sebe a ne jen na ostatní. A tu hodinku denně věnuji cvičení s tebou :-D a nebo když je den volna a není cvičení, tak si pustím relax hudbu. Jídelníček zatím moc nedržím, jsem v tom trochu lajdák, ale zásadní pravidla - co dopoledne, odpoledne a večer - tím se snažím řídit. Prostě se cítím báječně dík Mirka


Janička mi napsala:

Ahoj Dančo, jmenuji se Jana, příští rok mi bude 50 a co se týče sportu, nikdy mě nebral. K tomu, abych se sebou začala něco dělat, mě donutila jednak podivná sloní kůže na vnitřních stehnech, měla ji i má mamča, a taky jsem doufala, že mě přestanou bolet záda. Dlouho jsem hledala různé kurzy, cvičení aj. Z časových důvodů si ale nemohu dovolit někam jezdit atd. Máme penzion a tak jsem zde tak trochu uvázaná, zkrátka musím být po ruce. Pak jsem našla tvé stránky a přesně, jak to popisuješ, tak i já si řekla - zkusím to. A vida cvičím od 1.8. a musím říct, že mě to baví a dnes už nevynechám žádný den . Tvá forma je nenásilná, příjemná, vlídná a tvoje tchyně mi připomíná mě samotnou. Stáhla jsem si do telefonu i kalorické tabulky a pracuji s nimi. Dokonce z mých 68kg je po dvou měsících 66kg. Moc Ti fandím a prodlužuji členství. S díky Jana.


Blanka mi napsala:

Ahoj Dančo, chci ti moc poděkovat za vysvětlení, po jaké době můžu opět jíst. Začala jsem poslouchat své tělo a když si říká, že má hlad tak se najím. Dnes dodržují jídelníček snadné hubnutí - čtvrtý den a už teď mohu říct, že se cítím skvěle! Jsem strašně ráda, že jsem na tebe narazila, protože teď věřím, že s tebou získám konečně moji vytouženou postavu a budu se cítit skvěle. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli si můžu občas přidat do jídla kapičky flavdrops nebo je raději používat nemám? Předem moc děkuji za odpověď. S Pozdravem BlankaSacharidové vlny nebo členství? Tady je správné řešení

Pokud máš zmáknutý zdravý jídelníček, cvičení a nepotřebuješ motivovat, tak si kup jen sacharidové vlny zde.


Úplně se nevyznáš ve zdravém jídelníčku, pravidelně necvičíš a chybí ti vůle i motivace?


Kup si moje fitness členství zde. Dnes ti platí sleva 400 Kč a platba je na zkoušku. Moje členství si můžeš 30 dní testovat a pak se rozhodneš, jestli mi platbu necháš nebo ti ji vrátím zpět. Nic tedy neriskuješ ❤️.


Po pár týdnech ve členství si můžeš koupit sacharidové vlny a vyzkoušet si je. Díky členství již totiž budeš vědět základy o zdravé stravě a tvé tělo bude na náročnější dietu připraveno.


Pokud chceš mít jistotu nejnižší ceny, tak si kup členství i vlny dnes, ale vlny použijeme později. Nejdříve se seznámíme, začneme členstvím a po pár týdnech zapojíme i vlny.

Pro více informací mi klidně napiš na můj osobní email: Danca@dancavideo.cz

5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >
1 147 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page