top of page

Fakta o Nutelle, která se ti nebudou líbit a kdy je dovoleno hřešit

Máš ráda Nutellu? Myslím tu "oříškovou" pomazánku, která je v reklamě prezentovaná jako zdravá pochoutka, kterou děti i dospělí milují.

Nutella a zdraví
Nutella a zdraví

Tak to si prosím udělej dvě minutky a podívej se níže na "super" složení "super" zdravé pomazánky.

Hledáš NEtradiční fitness 🎁 DÁREK? Vyzkoušej moji fit 🎲 hru pro celou 👩‍👩‍👧‍👦 rodinu. Kouzla hry si ZDARMA vyzvedni ZDE >Co je na Nutelle špatného a co se mi nelíbí?

  1. Běžné balení 400 g Nutelly obsahuje 57 kostek cukru.

  2. Když si dáš dvě polévkové lžíce Nutelly, tak slupneš 9 kostek cukru.

  3. Z 56,3 % je Nutella složena z bílého cukru.

  4. 30,0 %, toto číslo představuje podíl palmového tuku, který je ve větším množství nezdravý.

  5. Lískových oříšků najdeš v Nutelle směšných 13 %.

  6. Že je podsouváno, že Nutella neobsahuje konzervanty ani barviva, takže je vlastně zdravá. O cukru a tuku se ale nikde nemluví...

  7. Je podsouvána dětem, jako zdravá pomazánka (moji prosbu si přečti prosím na konci článku)
Co porovnání Nutella a sušené ovoce?

  • 100 g Nutelly obsahuje 56,2 g cukru.

  • 100 g sušeného ovoce obsahuje cca 50 až 70 gramů cukru, sice zdravějšího, ale jestli si chceš zachovat linii...


Ano, ovoce je zdravé, ale také obsahuje spousty energie a cukrů. Napadlo by Tě, že se to dá srovnat zrovna s Nutellou? Že obojí je stejně sladké? Pro štíhlou postavičku musíš tedy vědět, kdy si ovoce a jiné sladkosti dopřát! Ovoce a hlavně to sušené nejez večer u televize, jinak přibereš nato-tata.


Nechci tím říct, že lépe vychází Nutella než sušené ovoce, ale chci ti tím názorně ukázat, jak je třeba i ovoce večer nevhodné! Veškeré cukry je potřeba směrovat k ránu a dopolední sváče, abys měla ještě celý den na to se s nimi popasovat.
Nutellový závěr a kdy máš dovoleno hřešit:

Nemůžeš si pomoci a Nutellu prostě miluješ? Dej si Nutellu v dopoledních hodinách, to je jediná denní doba, která je určena k hříchům.


Néééé půlku sklenice! Dej si maximálně dvě polévkové lžíce, pak vyraž do skříně pro plavky, obleč si je a podívej se na sebe do zrcadla... Dáš si i příště? Je to tvrdé, ale funguje to :-).Nutella a složení
Nutella a složeníPo Nutellovém článku ženy čtou: 

Chceš také zažít fitness proměnu?


Nabízím ti kompletní péči v podobě velmi oblíbeného fitness členství pro ŽENY.Tvá akční S L E V A 400 Kč platí poslední dny! Fitness členství v akci ZDE >


Tvoje fitness Danča :-) Budu moc ráda, když budeš Nutellový článek sdílet. Hodně lidí, "nalítne" na reklamu a Nutellu dává dětem jako zdravou pochoutku. Dospělý člověk ať si o svém zdraví rozhoduje sám, ale nemusí ho kazit svým dětem.... Moc děkuji Danča :-).


Chceš zdravě a rychle zhubnout bez chyb? Podívej se na moji zdravou tvorbu a vyber si moji knihu, kuchařku nebo oblíbené fitness členství.

7 842 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page