Ve dnech volna si dopřej sklenku vína

Máš ráda víno? Tak to pro tebe mám moc dobrou zprávu :-).


Konzumace alkoholu by se měla skutečně pohybovat v rozumných a zdravých mezích. Vědci ovšem přišli s moc potěšujícím zjištěním, že je dobré dopřát si sklenku červeného vína ve dnech, kdy nejdeš cvičit a odpočíváš.


Antioxidant resveratrol, který chrání srdce, napomáhá také potlačit rozklad svalové hmoty a podporuje spalování tuků. No a ty svalovou hmotu potřebuješ, protože svaly pálí tuk a ten přeci nechceš :-). K tomu zjištění vědci došli, když hledali způsob, jak zabránit odbourávání svalové hmoty, řídnutí kostí a inzulínové rezistenci, k níž dochází u astronautů.


Jestli nechceš popíjet a přitom nemůžeš z nějakých důvodů cvičit, například kvůli zranění, můžeš zdravý resveratol dodat tělu i jiným způsobem.


🎁 Tvůj DÁREK: Chceš rychle a zdravě zhubnout? Moc ráda ti pomohu ❤️. Moji kompletní péči pro ŽENY si prohlédni ZDE >

Bašti proto tyto zdravé potraviny: buráky, borůvky nebo červené hroznové víno. Resveratol napomáhá snížení tukových zásob, má silné protirakovinné účinky a způsobuje dlouhověkost.


Snaž se tedy být zdravá, pořádně se hýbej a ve dnech volna si dopřej nejpříjemnější doplnění resvaratolu :-). Pozor! Zdravé doplnění je jedna sklenička vína! Nééé láhev vína :-). A ideálně toto příjemné doplňování zařaď někam přes den. V pozdních večerních hodinách se červené víno moc nehodí.Co jsem pro tebe napsala a natočila ❤️ zdravého ❤️:


Po zdravě vínovém článku ŽENY čtou:
  1. Víno a zdraví >

  2. Zdravý jídelníček >

  3. Kdy je plavání opravdu nezdravé >

  4. Jak poznáš kvalitní a zdravý jogurt? >

  5. TOP zdravé recepty na hubnutí roku 2017 >- Můj zdravý Facebook odebírej ZDE >

- Můj foto-zdravý Instagram odebírej ZDE >

- Můj nejzdravější YouTube kanál odebírej ZDE >