top of page

Ve dnech volna si dopřej sklenku vína

Máš ráda víno? Tak to pro tebe mám moc dobrou zprávu :-).


Konzumace alkoholu by se měla skutečně pohybovat v rozumných a zdravých mezích. Vědci ovšem přišli s moc potěšujícím zjištěním, že je dobré dopřát si sklenku červeného vína ve dnech, kdy nejdeš cvičit a odpočíváš.


Antioxidant resveratrol, který chrání srdce, napomáhá také potlačit rozklad svalové hmoty a podporuje spalování tuků. No a ty svalovou hmotu potřebuješ, protože svaly pálí tuk a ten přeci nechceš :-). K tomu zjištění vědci došli, když hledali způsob, jak zabránit odbourávání svalové hmoty, řídnutí kostí a inzulínové rezistenci, k níž dochází u astronautů.


Jestli nechceš popíjet a přitom nemůžeš z nějakých důvodů cvičit, například kvůli zranění, můžeš zdravý resveratol dodat tělu i jiným způsobem.


🎁 Tvůj DÁREK: Chceš rychle a zdravě zhubnout? Moc ráda ti pomohu ❤️. Moji kompletní péči pro ŽENY si prohlédni ZDE >

Bašti proto tyto zdravé potraviny: buráky, borůvky nebo červené hroznové víno. Resveratol napomáhá snížení tukových zásob, má silné protirakovinné účinky a způsobuje dlouhověkost.


Snaž se tedy být zdravá, pořádně se hýbej a ve dnech volna si dopřej nejpříjemnější doplnění resvaratolu :-). Pozor! Zdravé doplnění je jedna sklenička vína! Nééé láhev vína :-). A ideálně toto příjemné doplňování zařaď někam přes den. V pozdních večerních hodinách se červené víno moc nehodí.Co jsem pro tebe napsala a natočila ❤️ zdravého ❤️:


Po zdravě vínovém článku ŽENY čtou:
Určitě zdravě vínový článek SDÍLEJ, budu za to moc ráda :-). Tvoje fitness Danča.

Moje zdravé fitness kuchařky najdeš na: DancaKucharka.cz (sleva 200 Kč ti dnes ještě platí).


Příbuzná témata k rychlým večeřím: #víno #hubnutí #zdravé

217 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page