top of page

Rychlé mlsání z mandarinek


Dnes ti prozradím mandarinkové mističky.

Nedávno mi kamarádka podstrčila ke kafíčku neskutečnou lahůdku - nepečeného dortíka. Hned po prvním soustu mi lítala propiska po papíře, protože mi bylo jasné, že tento recept bude u nás doma hodně vítězit.

A já si recept převedla na mandarinkové mističky. Myslím, že až tuhle dobrotu ve zdravé podobě ochutnáš, taky si budeš pilně zapisovat….:-).

 

POZOR! Dnes rozdávám ukázku mé fitness KAŇKO-VZDORNÉ kuchařky zcela ZDARMA! Ukázku si zdarma vyzvedni níže v receptu na mandarinkové mlsání.

 

Cože tě to s mandarinkovými mističkami čeká?

Na mandarinkové mlsání budeš muset obětovat asi 28 minut, za mandarinkový nákup zaplatíš tak nějak 85 korun a vznikne ti přibližně 6 středních mandarinko mističek.

Co budeš muset na mandarinkové mističky mít?


Recept z mandarinek od Danči
  • 2 malé plechovky kompotovaných mandarinek či čerstvé mandarinky

  • 2 zakysané smetany

  • 1 vanička polotučného tvarohu

  • 1 špaldové, nebo kukuřičné piškoty

  • 3 polévkové lžíce strouhaného kokosu

  • kvalitní kakao

A můžeš se s tím správným elánem do mističek s mandarinkami pustit!

1) Jako první věc si vyklop mandarinkové kompoty do cedníku, pod který si šoupni misku, aby ti šťáva neutekla. Do druhé mísy si vyklop zakysanky, tvaroh, kokos, a přilij scezenou šťávu z mandarinek. Pěkně důkladně promíchej. Pokud máš mandarinky čerstvé, tak si dvě celé mandarinky vymačkej, ať máš šťávičku :-).

2) Na dno každé mandarinko mističky naskládej piškoty. Na ně nanes vrstvičku vymíchané smetany. A přicházejí na řadu mandarinky. Jednotlivé měsíčky mandarinky pokládej na smetanu a následuje opět vrstva piškot…smetánky...mandarinek a takto pořád dokola :-).

3) Jako poslední řadu ponech tu smetanovou, vršek pěkně uhlaď lžící a přes malé, drobné sítko hustě posyp každou mističku kakaem. Mističky s mandarinkami naskládej do lednice a nech do druhého dne rozležet. Piškoty skvěle nasají lahodnou chuť, kterou ti zítra darují :-). Mandarinky jsou prostě super.

 
 

Kdy si můžeš na mandarinkové mističce pochutnat?

Jestli si svůj cvičební program navýšíš a prostě víš předem, že si dáš řádně do těla, tak můžeš mandarinkové mističku zdlábout i odpoledne spolu se svojí kamarádkou :-).

Ale protože jak mandarinky, tak piškoty jsou řádná cukerná bomba, tak by bylo dobré tomu přizpůsobit celý den. Můžeš si dát více bílkovin a méně sacharidů ke snídani, dopolko třeba jen oříšky a pak po či před minimálně hodinovým tréninkem může přijít čas i na tuto mandarinkovou lahůdku :-).

Vše je vždy jen o vyvážení živin po celý den a roli hraje příjem vs výdej!

Tak a jsi na konci mého receptu na mandarinkové mističky.

Vyzkoušela jsem mnoho zajímavých zdravých receptů na nepečené dorty, ale své bádání jsem zakončila touto variantou. Mističky jsou príma, protože každý dostane přímo svojí porci a nemusí se patlat nůž a talířky. A pokud máš misky průhledné, ohřeješ i svoje oko, neboť střídané vrstvičky krásně vypadají.

Po mističkách z mandarinek ŽENY čtou:

 

ŽENY nejčastěji po mandarinkovém receptu kupují:

 

Mlsání z mandarinek

Mandarinky a jejich zpracování do rychlého mlsání.

1 693 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page