Proteinové palačinky


Tyto proteinové palačinky nemají prostě chybu! Palačinky jsou strašně rychlé a neobsahují skoro žádné sacharidy, takže si je můžeš dopřát kdykoliv chceš.

Na konci tohoto zdravého receptu na proteinové palačinky najdeš moje doplňující informace, které ti pomohou s hubnutím. Určitě na hubnoucí tipy mrkni :-).

Co tě s receptem na proteinové palačinky čeká?

Proteinové palačinky ti zaberou asi 5 minut, z kapsy vydáš cca 38 Kč a z uvedených surovin vykouzlíš 2-3 proteinové palačinky.

Na proteinové palačinky si sežeň:

  • 1x odměrka proteinu cca 30 g (použila jsem čokoládový, ale záleží na tvé chuti)

  • 1x celé vejce

  • 50 až 100 ml čisté vody

  • Ovoce dle chuti - já použila borůvky a banán, ale nemusí být.

Jdeme na tvoji první proteinovou palačinku :-)

1) Celé vajíčko rozklepni do mísy a přidej proteinový prášek s vodou. S vodou opatrně! Přidávej ji podle potřeby, aby ti vzniklo středně husté těsto.

2) Proteinovo palačinkové těsto nalij na pánvičku a opeč z obou stran.

3) Finální proteinovou palačinku si můžeš dochutit a ozdobit dle chuti. Já nejčastěji používám sezónní ovoce, mix oříšku a semínek.

Zdravý tip: Pokud si proteinové palačinky děláš k snídani, tak si do těsta můžeš přidat ovesné vločky nebo vidličkou rozmačkaný banán. Těsto na proteinovou palačinku si také můžeš vylepšit oříšky a semínky dle chuti.

 

Dnes rozdávám motivaci pro ženy ZDARMA! Poznej ten rozdíl a nech se motivovat :-)

Motivaci zdarma najdeš ZDE >

 

Hubnutí a kdy je dobré proteinové palačinky baštit?

Proteinové palačinky se výborně hodí přes celý den. Pokud do palačinkového těsta nepřidáš nic sacharidového, tak si tyto palačinky můžeš dopřát i večer k večeři.

Pokud si do proteinových palačinek přidáš vločky nebo banán, tak se hodí jen k snídani, dopolední svačině nebo ihned po cvičení.

Po proteinových palačinkách ženy čtou:

 

Oblíbené cvičení na hubnutí pro ŽENY ZDE >

 

Proteinove palacinky

#Proteinovepalacinky

6 166 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše