top of page

Osvěžující fitness chia kakaový pudink

Hledáš dezert či svačinku, která tě v parných 🔥 letních dnech 💦 osvěží, ale v neposlední řadě i trošku zasytí a není kalorickou bombou?

fitness chia kakaový pudink
Osvěžující fitness chia kakaový pudink

Osvěžující fitness kakaový pudink s chia semínky je pro tebe skvělou volbou. A další výhoda se skrývá v tom, že jeho příprava je opravdu nenáročná, což v horkých letních dnech také jistě oceníš.


Chia semínka se stala 👍 hitem posledních let a řadí se mezi superpotraviny.


Lidé, jenž nepijí mléko, do sebe mohou vápník vpravit právě prostřednictvím chia semínek, jelikož obsahují až 5x více vápníku než-li zmiňované mléko.


Chia semínka ti také dodají energii, z níž budeš moci čerpat po celý den ❤️.


Pudink taktéž neobsahuje ani žádné škodlivé cukry. Tyto jsou totiž nahrazeny čekankovým sirupem, jenž se v současné době stává stále více vyhledávaným a používaným.


5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >Na chia pudink se opatři:

  • 300 ml mléka

  • 50 g chia semínek

  • 2 lžíce holandského kakaa

  • čekankový sirup dle chuti

  • špetka soli

  • jogurt, tvaroh či šlehačka a ovoce na ozdobuPostup přípravy:

1) Mléko nalij do mísy a přidej také chia semínka. Tato je nutné nechat nabobtnat, a proto je nech alespoň 10 minut odpočívat.


2) Poté do směsi přidej kakao holandského typu, čekankový sirup či jiné sladidlo a špetku soli. Vše společně důkladně promíchej metličkou.


3) Vznikne ti tekutější hmota, kterou plň do malých mističek (například mističky na panna cottu), v nichž nech připravený chia pudink ještě více nabobtnat a ztuhnout, a sice nejlépe do druhého dne.


4) Další den můžeš chia pudink ozdobit jogurtem, tvarohem či šlehačkou a ovocem. Přesně tak :-), kvalitní šlehačky se vůbec neboj ❤️. Já ji baštím celkem pravidelně :-).Kdy se hodí tento zdravý chia pudink zbaštit?

Jde o ideální snídani nebo dopolední svačinku. Pokud jsi měla aktivní den (10 tis. kroků a nějaké to cvičení), tak si jej klidně dopřej i k odpolední svačince. Kam se moc nehodí je večeře nebo hodně pozdě večer.Po receptu na chia pudink ženy čtou:Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:
5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >


❤️ Sdílej - lajkuj - odebírej


Budu moc ráda, když provedeš nějakou akci. Je to pro mě znamení, že má moje tvorba a snaha smysl. Moc ti za to děkuji a vážím si tvé akce. Vše je samozřejmě ZDARMA ✅.

2 294 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page