top of page

Jak zhubnout MHD svaly, které ženám strašně vadí?

Nejdříve ti upřesním, jaké svaly přesně myslím.

Jak zhubnout MHD svaly?
Jak zhubnout MHD svaly?

Při mých soukromých hodinách se mě nejedna klietka ptá:


Jak prosím zhubnu tyhle "plandáky"?


Vyhrnula si rukáv u trička, dala si ruku do pravého úhlu a nešťastně ukazuje na povislý triceps.


A já jí s mírným úsměvem odpovídám: Jooo ty myslíš MHD svaly? Tak to musíš takto...5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ. Fitness video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >Hubnutí a vysvětlení MHD ženských svalů:

  • Proč tomu říkám MHD svaly?

  • Jak vzniká MHD sval?

  • Jak zhubnout MHD svaly?

  • 🎁 Dárek, který se neodmítá 🎁
Proč tomu říkám MHD svaly?

Tomuto "útvaru" říkám MHD svaly, protože jsou nejvíce vidět, když se chytneš v městské hromadné dopravě té horní tyče a tento "útvar" se krásně ukáže všem spolucestujícím.
Jak vzniká MHD sval?

Nejdříve je třeba upřesnit, že než o svaly se jedná spíše o povislou kůži. Tato kůže se může vytahat díky obezitě, velkým svalům nebo geneticky/stářím.


Ale i štíhlé ženy, které už nevědí, co by roupama, se mě často ptají: "Co s tímhle?", a zatřesou svalem přesně v té MHD poloze.


Prosím vás, ženy mé! Tento sval je triceps a triceps v této pravoúhlé pozici "odpočívá". On nikdy nebude pevný, když se na něj podíváte takto :-D. To je stejné, jako když se posadíte a uvolněně zatřesete stehnem.


Na svůj MHD sval se podívejte svrchu, když máte propnutý loket. To by bylo, aby nebyl z tahání nákupních tašek a třeba dětí pevný jako skála!
Jak zhubnout MHD svaly?

Asi tě moc nepotěším, ale skoro to nejde. Jelikož se jedná převážně o vytahanou kůži (kůže opravdu hubnout nejde), tak je třeba prostor nějak vyplnit nebo kůži odstranit.


Můžeš tedy nabrat svaly a "prázdný" prostor vyplnit - zpevnit a tím docílíš pevnosti.


Tato varianta připadá v úvahu, že se jedná a málo vytahanou kůži.


Cvič dámské kliky, tricepsové kliky nebo roztahuj cvičební gumu. Jde to, ale musíš opravdu chtít! Cvičení na ruce pro ženy si přehraj zdarma zde.


Pokud máš kůži hodně vytahanou, tak je třeba chirurgického zákroku (BODY LIFTING). Přebytečná kůže se odstraní a je po problému.


Cena tohoto zákroku se pohybuje kolem 40-50 tisíc korun. Jde o Lifting paží + liposukce. Přesný ceník najdeš pro ukázku zde: CENÍK PLASTICKÁ CHIRURGIE.
🎁 Dárek, který se neodmítá 🎁:

Připravila jsem pro tebe dáreček, který ti umožní nakoupit v mém e-shopu pro ženy za menší peníz. Návod, jak na mém e-shopu pro ženy ušetřit, si ZDARMA vyzvedni ZDE >
3 536 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

תגובות

דירוג של 0 מתוך 5 כוכבים
אין עדיין דירוגים

הוספת דירוג
bottom of page