top of page

Členka Barča dokončila 8. plán. Jsem v kondici a plná elánu

Moje členka Barča dokončila 8. plán a do naší motivační skupiny vložila tento příspěvěk. Tuto motivační skupinu najdeš tady.


➡️ Ahoj děvčátka, tak jsem dokončila 8. plán s Dančou Hájkovou a chtěla bych ji z celého srdce poděkovat, za její úžasný cvičební plán, za super jídelníčky a za celkovou změnu ve mě a v mém životě.


K jejímu cvičení už jsem si přidala svá cvičení co mě baví, začala běhat na pásu, cvičím jógu a když nepadám únavou po pracovnim procesu, tak už je mé tělo nastavené tak, že bez alespoň krátkého cvičení ani neusne.


Sice ještě nejsem tam kde jsem chtěla být, ten pekáč buchet na břiše není, ale neva i tak jsem v kondici, plná elánu a energie.


Všem co se do toho taky pustili držím moc, moc palce a tobě Dančo ještě jednou z celého srdce děkuji a jedeme dál 👍.A CO TY? Chceš to také dokázat?

Plány, jídelníčky, výzvy + moji o podporu ostatních členek najdeš zde. Jde o hubnutí ❌BEZ diety i náročného cvičení. Platba je na zkoušku s garancí vrácení platby.


Nečekej a začni také svoji vytouženou proměnu ❤️. Čím dříve začneš, tím dříve se budeš cítit lépe.

Pochválíš Barču? Nebo máš dotaz?

Dole pod tímto článkem je prostor pro komentáře. Můžeš tam Barču pochválit nebo se na cokoliv zeptat.Po této proměně ženy zajímá:DÁREK: 5 chyb při 😵🤮 hubnutí, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video si zdarma vyzvedni ZDE >

1 148 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

3 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating

Jsem členkou přes měsíc.Docela mě mrzí, že jsem tě nenašla dříve.Cviceni mě baví , některé cviky nezvládnu,ale tvoje ráda mi pomáhá.Dekuji moc za každý den ,za tvé vedení.

Cvičení mi pomáhá i na odreagování z mé psychicky náročné práce.Jeste jednou díky ♥️🧘

Like

Rated 5 out of 5 stars.

Také jsem nejdříve váhala, ale jsem členkou 2 měsíce a jsem moc spokojená. Kdybych to udělala dříve, ušetřím si jak nervy tak peníze. Děkuji Dančo za vaše vedení ❤️. Péťa

Like
Danča Hájková
Danča Hájková
Nov 05, 2023
Replying to

Péťo, jsem moc ráda, že ses přidala a moje členství ti pomáhá. Danča Hájková

Like
bottom of page