top of page

5 dýňových tipů, které určitě NEznáš

Dýňová sezóna je v plném proudu... Hodně žen hledá nejrůznější dýňové recepty, ale mě napadlo, že bych ti mohla připravit dýňové tipy, které nejspíš neznáš. JOOOOO a neboj, top dýňové recepty najdeš úplně na konci toho článku :-).


Ze všech druhů dýní jsou nejvýraznější léčivé účinky připisovány dýni olejné, která se pěstuje ve speciálních kulturách. Produkty na bázi tohoto druhu dýně jsou k dostání v lékárnách, drogeriích a prodejnách s přírodními produkty.🔥 Chceš opravdu ⏰RYCHLE zhubnout 🔥 zadeček a to NaPoŘáD? Vyzvedni si moje zadečkové fígle ZDARMA ZDE >


1) Semena dýně:

Při podráždění močového měchýře a zvětšení prostaty rozžvýkej a polkni 2x až 3x denně jednu polévkovou lžíci dýňových semen. Tato kůra, jež by měla trvat několik měsíců, je vhodná i k prevenci.
2) Šťáva z dýně:

Při potížích s vyprazdňováním střev vypij denně jeden šálek čerstvé vymačkané dýňové šťávy na lačný žaludek.
3) Zdravá kaše z dýně:

Rozmačkej na kaši 20 až 60 g oloupaných dýňových semen a drť smíchej s trochou medu. Vzniklou kaši pak sněz na lačný žaludek. Po 4 až 5 hod. užij projímadlo, např. ricinový olej nebo Glauberovu sůl. Tento postup, který se osvědčil při tasemnicích a škrkavkách, však prováděj pouze se souhlasem lékaře.
4) Dýňová homeopatika:

Jako homeopatický medikament při zvracení se doporučuje potence D2.
5) Hotové preparáty z dýně:

Extrakty z dýňových semen jsou obsaženy v mnoha hotových preparátech určených k léčbě nezhoubného zvětšení prostaty.
Top recepty z dýně:Dýně a zdraví
5 dýňových tipů, které určitě neznáš

5 015 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page