top of page

Zdravě vypečené jednohubky s lilkem

Zdravě vypečené jednohubky s lilkem od fitness Danči. Lehoučká zdravá svačinka, která je dobrá jak za tepla, tak za studena. Hodí se určitě k letnímu grilování, ale i třeba na nějakou rodinnou oslavu a silvestra.

Recept na zdravé jednohubky bez masa
Recept na zdravé jednohubky bez masa

Vypečené jednohubky s lilkem totiž budou určitě chutnat i tvé babičce a dalšímu rodinnému osazenstvu :-).


Navíc si můžeš vybrat ze dvou variant. Bramborový podklad nebo pečivový podklad :-).


Čti dál a uvidíš, která z variant tě osloví více :-).
DNES rozdávám mlsné 🍕🍗🥗 večeře na 🔥 hubnutí. Vyzvedni si ZDARMA fitness zdravé večeře >Pro cca 12 zdravých jednohubek s lilkem budeš potřebovat:
Co tě čeká s receptem na fit jednohubky:

Celý zdravý recept ti zabere maximálně 15 minut, takže je to zase jedna z mých oblíbených rychlovek. Tak pojď, vypečme své jednohubky s lilkem a rajčátky během chvilky.
Zdravé jednohubky zvládneš levou zadní:

1) Lilek si omyj a nakrájej na cca 1 cm tlustá kolečka. Pořádně je osol a nech chvilku „vybrečet“. Pak je omyj a na pánvičce s olivovým olejem lehce osmahni z obou stran.

Rajčata si omyj a nakrájej na o něco tenčí kolečka (je to v podstatě na tobě, jak tlustá je chceš mít). Nivu nastrouhej na hrubém struhadle.


2) Bagetu nakrájej také na „kolečka“ nebo prostě jen plátky :-). Pokud chceš místo pečiva použít brambory, tak si ty dvě omyj a uvař ve slupce ne úplně do měkka. Až budou téměř hotové, tak je sceď a pomocí vidličky a nože nakrájej také na cca 1 cm silná kolečka či plátky. Můžeš jim nechat i slupku.


3) Vše máš připravené, tak začni skládat jednohubky. Dolů dej bagetku či brambor (ten když tak lehce posol), na ně pak plátek osmahlého lilku, posyp bylinkami, dále dej rajče a navrch zasyp nastrouhanou nivou.


4) Troubu si předehřej na 180°C. Na dno pekáčku dej pečící papír a na něj si vyskládej své lilkové jednohubky. Peč cca 8 minutek.(ps: znáš moje magnetky - KDY to JÍST? NÉÉÉ? Tak to omrkni magnetky zde.)Kdy jsou zdravě vypečené jednohubky s lilkem vhodné k baštění?

Jako lehká pochoutka se hodí určitě jak k dopolední, tak odpolední svačině.


Pokud si dáš místo pečiva brambor, tak jsou lilkové jednohubky dobré i ke zdravému obědu.


K večeři či pozdnímu slavení je doporučuji rozhodně v bramborové variantě a ve dnech, kdy se opravdu aktivně hýbeš :-).


Zas na druhou stranu, když se držíš po celý týden, tak jednou za čas na sobotní oslavě ti tyto zdravé jednohubky opravdu špíčky na břiše nezvětší.
Ženy DNES ode mě nejvíce kupují:
Po receptu na zdravé jednohubky bez masa ženy čtou:
Budu moc ráda, když budeš můj recept na zdravé jednohubky sdílet. Pa Danča :-).

5 161 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page