Oblíbené mrkvové Smoothie s jablky

Velmi oblíbená a super zdravá klasika, to je smoothie z mrkve a jablek. Na toto smoothie opravdu potřebuješ velmi málo: mrkev, jablka, citron a vodu. No ano! Právě z těchto základních surovin získáš tak oblíbený a osvěžující nápoj.

Mrkvové smoothie
Mrkvové smoothieCo tě čeká s receptem na mrkvové smoothie?

Smoothie z mrkve zvládneš za 7 minut, z kapsy ti uteče 23 Kč a z uvedených surovin si umixuješ jednu větší skleničku smoothie nápoje.5 chyb při 😵🤕🤮 cvičení, které ŽENY 💃 neustále OPAKUJÍ... Video dárek si zdarma vyzvedni ZDE >>>Výživové hodnoty jednoduchého mrkvového smoothie:

  • Energie: 180 kcal

  • Bílkoviny: 1,4 g

  • Sacharidy: 39 g

  • Tuky: 0,4 g

  • Vláknina: 14 g
Na mrkvové smoothie si prosím sežeň:
Pracovní postup na smoothie z mrkve je opravdu rychlý:

1) Mrkve omyj, oškrábej a nakrájej na menší kousky a vhoď do mixéru (smoothie makeru). Jablka také oloupej a pokrájej na menší kousky vhoď je do mixéru k mrkvi.


2) K pokrájené mrkvi a jablkům přidej citronovou šťávu, vodu a pokud chceš, tak i můj oblíbený a zdravý doplněk Matcha Tea. Pokud jej nemáš, tak můžeš zakoupit v mém eshopu (HubnutisDancou.cz), nebo nepřidávej vůbec, tak jako já teďka, ničemu to nevadí :-).


3) Teď už jen zapni mixér a mixuj dohladka. Je dost možné, že budeš muset mixovat déle, protože je mrkev tvrdá. Pokud tedy nechceš v mrkvovém smoothie kousky, tak mixuj déle než běžné smoothie a přidej trošku více vody.
Kdy si můžeš mrkvové smoothie dopřát?