top of page

Členka Hanka -20 cm po obvodech a jde do 6. plánu - To je hubnutí BEZ diety

Moje členka Hanička mi dala svolení sdílet její příspěvěk, který vložila do naší motivační skupiny. Pokud nevíš, o jakou skupinu jde, tak je to Danča Hájková fitness trenérka (fitness recepty) a rady na hubnutí


Tato Facebook skupina slouží pro motivaci a podporu žen, které chtějí hubnout ❌BEZ diety a náročného cvičení. Jídelníčky, plány i výzvy pak najdeš v mém Danča fitness členství pro ženy zde. Stačí se přidat a můžeme začít hubnout v pohodě a bez JO-JO efektu.


Cituji Haničky příspěvek:

Po 8 měsících a 12 dnech vzhůru do 6. plánu.


Mínus 20 cm po obvodech, na kila stejně a fyzička je někde úplně jinde.

4. a 5. plán jsem si dala 2x a jsem za to ráda, protože jsem na šestku mnohem lépe připravená.


Užívejte poslední dny léta a všem maminkám, pro které je to tady ve skupině aktuální, tak přeju pohodový start do nového školního roku. Já dceru 4.září "vyprovodím" do prváku na střední ♥️💐.CHCEŠ TAKÉ 🔥 ZHUBNOUT, ALE NEMÁŠ MOC ČASU?

Přidej se k nám do Danča členství zde a já tě naučím hubnout ❌BEZ diety i náročného cvičení. Získáš tak jídelníčky, cvičební plány, výzvy + podporu mou i ostatních členek.


Čím dříve začneš, tím dříve se budeš cítit lépe. Využij platby na zkoušku a vyzkoušej si celé členství bez rizika.CO ŽENY ZAJÍMÁ NEJVÍCE?508 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page