top of page

Zdrave vánoční sušenky

Připravila jsem pro tebe zdravé vánoční sušenky, které jsou velmi jednoduché a chuťově vymazlené. Zkus svoji vánoční tabuli vylepšit zdravou variantou sušenek.

Vánoční sušenky s chutí jablka a vůní skořice si prostě o Vánocích zamiluješ :-).
Hledáš NEtradiční fitness 🎁 DÁREK? Vyzkoušej moji fit 🎲 hru pro celou 👩‍👩‍👧‍👦 rodinu. Kouzla hry si ZDARMA vyzvedni ZDE >Co budeš na zdravé sušenky potřebovat:

Nevíš, kde některé zdravé suroviny koupit? Klikni na odkaz (název suroviny) a podívej se, kde zdravé mlsky kupuji já.Zdravé vánoční sušenky už čekají:

1) Másla nech rozpustit v mikrovlnce nebo na sporáku v kastrůlku. Jablíčko nastrouhej najemno.


2) Teď smíchej všechny přísady dohromady a pořádně promíchej v celistvou hmotu. Předehřej si troubu na 150° C.


3) Vytvaruj si vánoční sušenky podle libosti. Někdo má rád tenké, někdo zase tlustší. Velikost vánočních sušenek záleží na tobě. Já mám třeba nejradši „zlatý střed“ :-).


4) Tebou vytvarované vánoční sušenky vyskládej na pečící papír a peč cca 15 minut.DÁREK pro tebe: 🎁 Vyzvedni si VELE-oblíbené čtení ZDARMA: 😡 LŽI a 😀 PRAVDY o velkém MÍČI na cvičení zde >Kdy máš tyto zdravoučké sušenky baštit?

Zdravé vánoční sušenky se určitě hodí ke zdravé snídani společně se sklenicí mléka. Místo mléka si k vánočním sušenkám můžeš také dát bílý jogurt nebo tvarůžek.


Vždy je lepší si ke „sladkému“ dát něco co obsahuje bílkoviny. Sušenky si také můžeš dát k dopolední svačince nebo ihned po cvičení. Určitě se ale nehodí v pozdních večerních hodinách!


Pokud máš k receptu na zdravé vánoční sušenky jakýkoliv dotaz, dole pod receptem mi jej prosím napiš, děkuji. Přeji ti dobrou chuť, fitness trenérka Danča.Vánoční zdravé sušenky
Vánoční zdravé sušenky

4 859 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Simona Řízkova
Simona Řízkova
Dec 18, 2018

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, zda-li jsou ty amarantové perličky podstatné? Nebo čím je možno je nahradit? Děkuji :)

Like
bottom of page