top of page

Proteinové kuličky


Oblíbené proteinové kuličky od Danči.

Honí Tě přes den mlsná nebo nestíháš ve fofru ani baštit svačiny? Proteinové kuličky by pro Tebe mohly být výborné řešení. Doplní Ti spoustu energie, zdravých tuků i bílkovin, a protože jsou proteinové kuličky opravdu zdravé, tak si je můžeš dopřát i k večernímu hříchu :-).

Na cca 20 proteinových kuliček (samozřejmě záleží, jak velké si je uplácáš) budeš potřebovat sehnat odměrku s mililitry a tyto ingredience.

Na proteinoví kuličky si musíš sehnat:

Jak si vykouzlit zdravé proteinové kuličky?

Příprava proteinových kuliček je opravdu jednoduchá, protože všechny ingredience kromě vody hoď do mixéru a rozmixuj :-). Potom pomaličku přidávej vodu, ať se Ti vytvoří krásné těsto. Vodu tam nemusíš vylít všechnu, je to na Tobě :-).

Až budeš mít pořádně promixováno, směs přendej do misky a dej na 2 hodiny vychladnout do lednice, aby tolik nelepila. No a po těch dvou hodinách těsto vyndej a vyválej proteinové kuličky kuličky, které skladuj určitě v lednici.

Když budeš chtít, můžeš si proteinové kuličky třeba ještě obalit v kokosu nebo oříškách, jako vánoční cukroví :-).

Kdy jsou zdravé proteinové kuličky při hubnutí vhodné?

Jak už jsem psala nahoře, tak se proteinové kuličky hodí kdykoli si vzpomeneš, dokonce i večer :-). Ale pozor, zase to nesněz všechno najednou! Tak dvě proteinové kuličky na jednu porci bohatě postačí!

Obsah živin v proteinových kuličkách:

34% sacharidů, 18% bílkovin, 48% zdravých tuků

Tvoje dotazy týkající se proteinových kuliček, hubnutí, receptu nebo cvičení mi napiš do komentáře pod tento zdravý recept.

Zdravé PS: Budu ráda, když mi pošleš fotografii tvých proteinových kuliček :-). Každá zaslaná fotografie proteinových kuliček si určitě zaslouží zdravý dáreček. Fotografie proteinových kuliček zasílej na můj osobní email: Danca@vimproctojim.cz

Nové cvičení na hubnutí najdeš ZDE


809 zobrazení

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page